Çağrılar

Seyahat; Uluslararası Fotoğraf Sergisi

Glasgow Fotoğraf Galerisi, Temmuz ayında Seyahat adlı bir ay sürecek bir sergi düzenliyor. Bu çağrıya son başvuru tarihi 1 Mart 2024’dür ve katılım ücretlidir.

Küresel seyahat yavaş yavaş salgın öncesi seviyelere dönerken, bunu yansıtan görüntüler görmek istiyoruz. Bu, ister işlerin değişmediğini, ister seyahat söz konusu olduğunda insanların alışkanlıklarını nasıl değiştirdiğini gösteriyor olsun. Bu, uluslararası ve yerel seyahatler veya seyahat ettiğiniz yerler, yeni veya tanıdık yerler arasındaki fark olabilir. Siz Seyahat temasını nasıl yorumlamak istiyorsanız, o görselleri de görmek istiyoruz.

Seyahat; Uluslararası Fotoğraf Sergisi

Seyahat, fotoğrafçıların Seyahat temalı bir sergi için en fazla 8 fotoğraf göndermeleri için yapılan açık bir çağrıdır.

Ücretler:

Paralı

Ödüller:

Seçilen fotoğrafçıların çalışmaları galerimizde bir ay sürecek bir sergide sergilenecek, çalışmaları ayrıca web sitemizdeki çevrimiçi galeride çevrimiçi olarak yayınlanacak.

Sergiye katılmak üzere seçilen tüm katılımcılara dijital katılım sertifikası verilecek ve ayrıca Ayın Fotoğrafçısı seçilme şansı da sunulacak.

Uygunluk:

Herkes

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Sergi sırasında ve sonrasında eserlerin telif hakkı Sanatçıya aittir.


Glasgow Fotoğraf Galerisi’nin bu çağrısına katılmak için burayı tıklayın

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.