Çağrılar (Arşiv)

Galeri 25N, kişisel sergi için tek bir sanatçı arıyor

Bu serginin küratörü, sanatçı, yaratıcı ve öğretmen Edward Burke olacak. Galeri 25N‘deki bu çevrimiçi sergi için tek bir sanatçı seçilecek.

Sanatçının çalışmaları, küratörün incelemesi ve seçimi için çevrimiçi olarak erişilebilir olmalıdır. Seçilen sanatçı, bir sanatçının eserleriyle ilgili ifadesini sağlamalıdır. Başvurular herhangi bir konuda olabilir ve temsil edilenden özete kadar ifade edilen tarz veya teknik olabilir.

Tema ve Seçim:

Sanatçının çalışması, sanatçının sunmak istediği her şey.

Uygunluk: Bu yarışma 18 yaş ve üstü tüm sanatçılara / fotoğrafçılara açıktır. İnceleme için gönderiler aşağıdaki yönlerden herhangi birinde ifade edilebilir: temsili, dışavurumculuk, gerçeküstücülük veya soyutlama.

Sergi ve Sanatçıların Geniş Pazarlaması:

Galeri 25N‘nin misyonu, sanatçılara sanatlarını sergileme ve kapsamlı pazarlama ve uluslararası müşteri listemize başarılar sunmaktır. Gallery25N.com ve Art-Competition.net, sanatçıları ve eserlerini dünya çapındaki sergide birlikte pazarlayacaklar.

  • Hibe Fırsatı: “Christopher E. Burke Güzel Sanatlar Hibe” nin alıcısı 300.00 $ alacak. Bu sanatçının yaratması serginin imajı olacak ve davet, video başlık ekranında ve serginin tüm çevrimiçi pazarlamasında kullanılacak. Ayrıca, hibe alıcısı, sanatı ve dünya çapında 477.000’den fazla alıcıya gönderilen başarıları hakkında özel bir pazarlama kampanyası düzenler. Sanatçı ayrıca Sanat Piyasası Haberleri mektubunda yer alacak.
  • Davetiyeler: Online sergi açılışı için elektronik davetiye, Gallery25N.com ve Art-Competition.net adresindeki uluslararası müşteri listelerine gönderilecektir. Bu listeler 32.000 alıcıyı aşıyor.
  • Basın Bülteni: Grup Sergisinin açılması için basın bültenleri gönderilecektir. Basın bültenleri, sergi ve sanatçıların çalışmaları hakkında uluslararası bir vızıltı sağlayacaktır.
  • Etkinlik Listeleri ve Takvimler: Grup sergileri de çok sayıda çevrimiçi etkinlik listesinde tanıtılacaktır. Bu etkinlik listeleri, devam eden sosyal medya pazarlamasını da sağladıkları serginin zamanında tanıtımını sağlamakla kalmıyor.
  • Sosyal Medya Pazarlaması: Sergi, sanatçılar ve sanat eserleri, Art-Competition.net, Uluslararası Sanatçılar Dizini ve Galeri 25N’nin sosyal medya pazarlama ağları üzerinden LinkedIn, Pinterest, Tweeter, GooglePlus, Facebook, Tumblr, Instagram ve YouTube üzerinden pazarlanacak.
  • Sanat Piyasası Haberleri: Sanatçılar ve sergi, “Sanat Piyasası Haberleri ™” kapsamında, dünya genelinde sanat piyasasında 32.000’den fazla aboneye yer verilecek. Aboneler sanat alıcıları, güzel sanat galerileri, kurumsal sanat alıcıları, sergi küratörleri, güzel sanatlar acentaları, mimarlar, mülk geliştiricileri, iç mimar ve sanatseverlerden oluşmaktadır. ArtMarketNews.net, sanatçıların web sitesine geri bağlantılar sağlar.
  • Çevrimiçi Varlık: Sergi sona erdikten sonra, sanatçının sergisi, sanatçının web sitelerine bir geri bağlantı ile Galeri 25N’nin web sitesinin “Geçmiş Sergiler” bölümünde kalacaktır.
  • Video: Sanatçılar, Galeri 25N’in web sitesinde ve YouTube Kanalında yayınlanmak üzere 53.000’in üzerinde izlemeye sahip çalışmaları ve sergileriyle ilgili bir video oluşturuyor.

Katılım Ücreti

Giriş Ücreti: en fazla üç giriş için 25 ABD doları ve her bir ek resim için 5 ABD dolar. (Sunulan ek girişlerin sayısı için sınır yok.)

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.