Çağrılar (Arşiv)

Kimlik; Uluslararası Fotoğraf Sergisi Açık Çağrı

Kimlik; Uluslararası Fotoğraf Sergisi Açık Çağrı

Son başvuru tarihi: 17 Mayıs 2023
Web sitesi

Glasgow Fotoğraf Galerisi’nin misyonu, sanatsal, topluluk ve kişisel ifade aracı olarak fotoğraf eserlerinin sergilenmesi yoluyla sanat, miras ve kültür sektörünü ilerletmektir.

Glasgow Fotoğraf Galerisi, Ağustos ayında Kimlik adlı bir aylık bir sergi düzenliyor . Bu sergi için Kimlik teması, aslında oldukça geniş bir tema ve birçok fotoğraf türü aracılığıyla ifade edilebilir. Portre fotoğrafçılığını kullanarak kendinizin veya diğer insanların kimliklerini kendilerini nasıl ifade ettikleri aracılığıyla keşfedebilirsiniz. Belgesel fotoğrafçılık yoluyla, bir kişinin veya bir grup insanın kimliğinin farklı yönlerini keşfedebilirsiniz. Belki çevrenizdeki manzara kimliğinizin önemli bir parçasıdır, bu nedenle manzara veya şehir manzarası resimleri, Kimlik temasını keşfetmenin ilginç bir yolu olabilir. Tema, Kimlik temasını mümkün olduğunca keşfetmek için birçok fotoğraf biçimine açıktır.

Kimlik, fotoğrafçıların Kimlik temasını karşılayan en fazla 8 resim göndermeleri için açık bir çağrıdır

Seçilen fotoğrafçıların çalışmaları bir ay sürecek sergide sergilenecek.
Çalışma, web sitemizdeki çevrimiçi galerimizde çevrimiçi olarak görünecektir.

En iyi resimlerinizi göndermenizi istiyoruz. Hem gelişmekte olan hem de yerleşik fotoğrafçılardan iş istiyoruz. Fotoğrafçılığın herkes için olduğuna inandığımız için, katılmak için profesyonel bir fotoğrafçı olmanıza gerek yok.

Bu, çalışmanızı Sanatçı, Fotoğrafçılar ve Yaratıcılardan oluşan bir izleyici kitlesinin yanı sıra halka ulaştırmak için eşsiz bir fırsattır.

Hem İskoç hem de Uluslararası fotoğrafçılar kabul edilir.

Sergide yer almak üzere seçilen tüm katılımcılar, Ayın Fotoğrafçısı seçilme şansı için öne sürülecek.

Nasıl katılacağım:

Bu sergiye başvuru ÜCRETSİZDİR.  Çalışmanız seçilirse, 48,00 £ katılım ücreti vardır.
Bu, her şeyin maliyetini kapsar.
Galeri alanındaki çalışmayı yazdıracağız, yükleyeceğiz ve kaldıracağız.
Yerel fotoğrafçılar çalışmalarını 1 ay boyunca tutacağımız için daha sonra almakta özgürler.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.