Çağrılar (Arşiv)

Review Santa Fe Fotoğraf Festivali

CENTER, 2020 programlarına uluslararası ödüller, hibeler ve juried portföy inceleme etkinliği olan Review Santa Fe Fotoğraf Festivali‘ni içeren başvuruları kabul ediyor.

CENTER’in önde gelen jürileştirilmiş portföy inceleme etkinliği, İnceleme Santa Fe Fotoğraf Festivali, bir belgesel projesi veya güzel sanatlar dizisi hazırlayan ve izleyici kitlesini genişletme, eleştirel tartışma ve topluluk buluşmasını benzersiz bir yerde arayan fotoğrafçılar için bir hafta sonu konferansı ve festivalidir. Sanatçı görüşmeleri, pop-up sergiler, basılı çekiliş ve kapanış resepsiyonu gibi çeşitli özel programlar için Sangre de Cristo dağlarının eteklerinde bize katılın.

Bu özel hafta sonu festivali, dünyadaki fotoğrafçılar için en etkili ve profesyonel gelişim programlarından biri olarak adlandırıldı. Hakemler ve 100 Fotoğrafçı katılmak için dünyanın dört bir yanından seyahat ediyor. Her yıl fotoğrafçı öncüleri görmek için Santa Fe’ye gelen küratörler, editörler, yayıncılar ve uluslararası festival direktörleri ile 1000’den fazla portföy incelemesine ev sahipliği yapıyor.

CENTER Hakkında

1994 yılında kurulan kar amacı gütmeyen organizasyon CENTER, yetenekli ve kendini adamış fotoğrafçılar için onur verir, destekler ve fırsatlar sunar.

CENTER – bir isim ve bir fiildir. Bir eylem ve varış noktasıdır.

CENTER, yaratıcı dürtünün devreye alınabileceği ve meydan okunabileceği platformlar sunar. Üstün zekalı ve kendini işine adamış fotoğrafçılar topluluğu tarafından karakterize edilen CENTER, son 25 yıldır fotoğrafçıların tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olabileceğini kanıtladı. CENTER programları, ilgili her şeyi dalgalandıran ve etkileyen içgörüleri ve gerçekleştirmeleri teşvik eder.

Yıllık programlar arasında Proje Lansmanı, Proje Geliştirme, Seçim Ödülleri, Multimedya Ödülü, Santa Fe Ödülü, Öğretimde Mükemmellik Ödülü ve Review Santa Fe bulunmaktadır. Halka açık sergiler, eğitim sunumları ve çalışmaların sergileri Ödüller ve Portföy İncelemeleri ile birlikte yapılır. CENTER Ödülleri, Hibeler, İnceleme Santa Fe ve TÜM diğer programlar ulusal fotoğrafçılara ve sanatçılara açıktır.

CENTER, Ulusal Sanat Vakfı, Santa Fe Sanat Komisyonu, New Mexico Arts, Kültür İşleri Bölümü Bölümü, Gumbo Vakfı ve üyelerimizin desteği ile cömertçe desteklenmektedir.

Mevcut çağrılarla ilgili bilgi almak ve katılmak için tıklayın…

Başa dön tuşu