Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Passion To Perform Fotoğraf Yarışması 2018

Yamana Gold tarafından düzenlenen Passion to Perform 2018 son katılım tarihi 31 Aralık 2018’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

Gerçekleştirilecek Tutku, tüm ticari faaliyetlerinde sürdürülebilirlik ve paydaş katılımı konusundaki en iyi uygulamalara bağlılığı bütünleştiren Amerika’daki operasyonları ve mülkleri ile önde gelen bir altın üreticisi olan Yamana Gold’un bir girişimidir. Bu taahhüt, yeni ortaya çıkan sanatçıların gösterdiği tutku ve bağlılığa yansıyan girişimci bir tutkunun yönlendirdiği performansa dayalı bir kültürü tamamlıyor.

Kalıcı Tutkuyla Gerçekleştirilecek koleksiyonun bir parçası haline gelen sanat eserleri, Yamana Gold’un ofislerinde görüntülenebilir, böylece çalışanlara ve ziyaretçilere görsel bir performans duygusu görsel olarak aktarılabilir.

Yarışma sanat uygulayan herkese açıktır. İlk giriş çevrimiçi, ardından son seçimden önce ikinci bir kısa listede listelenir. Kişi başına sadece 2 giriş kabul ediyoruz. Yargıçlar paneli başlangıçta çevrimiçi sistem üzerinden yapılan girişleri gözden geçirecektir. Bunu takiben, yaklaşık 35 sanatçı kısa listelenecek. Sadece ilk dijital gönderimden kısa listelenen çalışmalar nihai değerlendirme için gözden geçirilecektir.

Ödüller

Birincilik – 6.000 $
İkincilik –  2,500 $
Üçüncülük –  1.500 $

Detay ve katılım için tıklayınız…

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.