Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Umbra Uluslararası Fotoğraf Ödülleri 2018

Umbra Uluslararası Fotoğraf Ödülleri 2018 son katılım tarihi 28 Aralık 2018’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretlidir: 1 ila 4 fotoğraf gönderimi için 15 dolar alınmaktadır. Profesyonel, Amatör ve Öğrenciler için olmak üzere 3 ayrı branşta yarışma düzenlenmektedir.

Umbra Ödülü ile Umbra Uluslararası Fotoğraf Yarışması sizi 2018’e davet ediyor. Umbra Grand Gold Heykeli’ni alan ilk kişi olmak ve 2018 Yılın Büyük Fotoğrafçısı olarak ödüllendirilmek bu yıl için oldukça önemli olacak. Umbra Ödülü, bugüne kadarki en prestijli fotoğraf ödüllerinden biri olarak , dünyanın dört bir köşesindeki yaratıcı fotoğrafçıları tanımak ve fotoğraf dünyasını yenilemeye devam etmek amacı taşımaktadır.

Ödüller

Umbra Büyük Ödülü Sahibi “Yılın Büyük Fotoğrafçısı Ünvanı”
Jüri, tüm kategorileri değerlendirerek bir kişiye “Büyük Ödül” adı altında Umbra Büyük Altın Heykelini, Paraödülünü, Umbra Kazanan Madalyasını ve Ödül sertifikası verecektir.

Ana Kategori Kazananlar, Profesyonel, Amatör ve Öğrenci. 24 Ana Kategori kazananları Umbra Ödülü Madalyası, Umbra Kazanan Madalyası ve Ödül sertifikası alacaktır.

Mansiyon – Profesyonel, Profesyonel Olmayan ve Öğrenci.
Umbra Kazanan Madalyası ve Ödül sertifikası.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.