Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Metro Fotoğraf Yarışması 2018

14. Uluslararası Metro Fotoğraf Yarışması bu yıl #MakeUsFeel duygularına odaklanacak. Sizi üç kategoriden birine katılmaya davet ediyoruz: mutlu, umutlu veya üzgün ve / veya kızgın… Son Katılma Tarihi: 20 Kasım 2018

Mutlu
Seni ne mutlu eder? Mutlu hissetmek, her zaman deneyimlemek istediğimiz en keyifli duygudur. En basitinden en ayrıntılı şekilde görünebilir. Katılmak için bu kategoride mutlu olmanızı ve fotoğrafı yüklemenizi sağlayan anı yakalayın.

Umut
Size umut getiren nedir? Zor bir dönemden geçtiğinizde, umut bizi ilerleyen ve iyimser tutan bir duygu haline gelir. Ayrıca bizi olumlu tarafı hissettirerek trajedilerin ve zorlukların üstesinden gelmemize yardımcı olabilir. Umut her yerde olabilir! Sizi bulmaya, anı yakalamaya, sizi uyandıran insanlara ya da yere davet ediyoruz ve fotoğrafınızı bu kategoriye katılabilirsiniz.

Üzgün ​​ya da kızgın
Hayatımızda bizi üzen ya da sinirlendiren anlar var. Bu şekilde hissetmeni sağlayan şey nedir? Bu duygular hayatımızın bir parçasıdır, bizi daha güçlü yapabilir ve hatta önemli dersleri öğrenmemize yardımcı olabilir. Bu duyguları tanımlayabilirseniz, bunları yakalayın ve katılmak için bu kategoride fotoğrafı yükleyin.

Büyük Ödül
Büyük Ödül, kişi başına yaklaşık 3,500 avro civarında toplam değere sahiptir: Büyük Ödül Kazananlar, kendi ülkesinden gidiş-dönüş; Tayland uçak bileti, 4 gece konaklama ve tüm konaklama boyunca aktiviteler, ulaşım ve rehberlik hizmetlerinden yararlanacaklar.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.