Uluslararası Yarışmalarda Ödül Almış Fotoğraflar

SkyPixel’in 2020 Havadan Hikaye Anlatma Yarışması’nın Kazananları

2014 yılında kurulan SkyPixel şu anda hava fotoğrafçılığı ve videografi topluluğunda altı milyondan fazla üyeye sahip. DJI ile ortaklık yapan platform, geçtiğimiz Aralık ayında 6. yıllık Aerial Storytelling Yarışması için bir katılım çağrısı yaptı. Bu sabah erken saatlerde, fotoğraf ve videografi kategorilerinin kazananlarını ve finalistlerini açıkladılar.

136 ülkeden seyahat, spor, doğa, mimari ve portre gibi kategoriler için 26.000’den fazla başvuru alındı. Ellis Van Jason, Madiera adasında çektiği FPV çekimleriyle video kategorisini kazandı. 25 yaşındaki Maui merkezli fotoğrafçı Karim Iliya, kendini sudan fırlatan kuyruk yüzgeci bir balinayı yukarıdan aşağıya çekerek fotoğraf ödülünü kazandı.

Iliya kazanan fotoğrafı için ‘Kambur balinalar iletişim, kavga, midye ve parazit giderme, uyanma, oyun oynama ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle ihlal ediyor’ dedi. “Bunun gibi kambur balina buzağıları için oynamak, kas inşa etmenin ve Antarktika’ya uzun bir yolculuğa hazırlanmanın önemli bir yoludur.”

Toby Strong ve Chris Schmid gibi ödüllü jüriler tarafından seçilen tüm kazanan ve finalist başvuruları görmek için SkyPixel’in ödül sitesini ziyaret edin.

SkyPixel’in 2020 Havadan Hikaye Anlatma Yarışması’nın Kazananları

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14Sonraki sayfa
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu