Uluslararası Yarışmalarda Ödül Almış Fotoğraflar

2020 Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri

2020 Sony World Photography Awards – 2020 Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri kazananları açıkladı. Ulusal Ödüller programı, dünyadaki 63 ülke ve bölgeden gelen fotoğrafçıların yeteneğini desteklemek ve kutlamak için geliştirilmiştir.

Açık yarışmaya katılan tüm çalışmalar Ulusal Ödül için kabul edilir. Organizatörlere göre, bu yıl 190.000’den fazla kişi organizasyona katıldı.

Sony ve Dünya Fotoğraf Örgütü, dünya çapında olağanüstü pozlama elde etmeme yardımcı oldu, ” diyor 2018 Danimarka Ulusal Ödülü sahibi Mikkel Beiter.

Sony’nin Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri artık 13. yılında. Misyonu, her yaştan ve yetenekten fotoğrafçıların çalışmalarını vurgulamak ve böylece küresel bir sese sahip olmak.

2020 Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri Kazananları

Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri 2020 artık giriş için kapalı! 2021 Profesyonel, Açık, Öğrenci ve Gençlik yarışmaları 1 Temmuz 2020’de başlıyor.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.