Uluslararası Yarışmalarda Ödül Almış Fotoğraflar

2021 Epson Uluslararası Pano Ödülü sahipleri

2021 yarışması için Epson Uluslararası Pano Ödülü kazananları açıklandı. Bu yıl 97 ülkeden 1.245 profesyonel ve amatör fotoğrafçıdan 5.378 katılım sunuldu ve bu, dünya çapındaki pandemi göz önüne alındığında etkileyici bir başarı. Joshua Hermann, Louisiana, ABD’deki bataklık ve bataklık görüntüleriyle Genel Kazanan oldu.

Daniel Trippolt, çeşitli manzara görüntüleri için Amatör kategorisini kazandı. ‘Fotoğraf tutkumu 12 yaşımda babam bana ilk fotoğraf makinemi verdiğinde keşfettim. Boş zamanımın her boş saniyesi her şeyin ve herkesin fotoğrafını çekmek için kullanıldı. Hayvan fotoğrafçılığından spora, mimariden portre fotoğrafçılığına kadar her şeyi denedim ve en büyük tutkumu ve hobimi manzara fotoğrafçılığında buldum. Burada beni çoğu Avusturyalı manzara fotoğrafçısından ayıran hipergerçek manzara fotoğrafçılığıyla ilgileniyorum.’

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.