Haberler

2021 gözden geçiriliyor: Yılın en büyük fotoğraf haberleri

Geçen yılın sonunda 2021, COVID-19’un hayatımızın (ve fotoğraf endüstrisinin) neredeyse her yönünü etkilediği çalkantılı bir yılın ardından yeni bir başlangıcı temsil edebileceğini hissetti.

2021 en fotograf haberleri header

Görünen o ki, güvenli aşıların yaygın olarak bulunmasına rağmen (dünyanın tamamında olmasa da çoğunda), 2021’de pek bir şey farklı değildi. Çok sayıda COVID-19 varyantı, tedarik zinciri kısıtlamaları ve küresel çip sıkıntısı arasında 2021 neredeyse görünüyor. 2020 ile birlikte bulanıklaştırmak.

Yine de birçok yeni ürün duyuruldu ve bazıları ertelenmiş olsa bile, sektördeki hemen hemen her şirket tarafından, özellikle de Canon, Nikon ve Sony’nin etkileyici profesyonel kameralar piyasaya sürdüğü üst düzey tam çerçeve cephesinde çok ilerleme kaydedildi. bu kaçınılmaz olarak aynasız piyasayı bir sonraki seviyeye taşıyacaktır.

2021 boyunca fotoğraf dünyasındaki en büyük haberlere bir göz atalım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.