MakalelerHeader

2022’de Bilmeniz Gereken 10 Kadın Fotoğrafçı

2022’de Bilmeniz Gereken 10 Kadın Fotoğrafçı

Moda Fotoğrafçılığı: Ellen von Unwerth

Aslen Almanya’dan olan Ellen von Unwerth , sektöre önce bir manken olarak başladı ve daha sonra fotoğrafçı, yönetmen ve şimdi de Von Magazine’in kurucusu oldu . Çok sayıda ünlüyü, müzisyeni ve modeli yakalayan moda ve editoryal çalışması, ister flaşla ister doğal ışıkla çekilmiş olsun, çarpıcı, kışkırtıcı ve kontrast dolu.

Fotoğrafı, kadınları sahnenin merkezine yerleştiriyor ve çalışmaları, kabalık olmadan eğlenceli erotizm yayıyor. Von Unwerth’in fotoğrafları ayrıca süper model Claudie Shiffer’ın kariyerini başlatmasına yardımcı oldu – Opera Galerisine göre önce ELLE için bir fotoğraf ve daha sonra Guess için bir kampanya . Von Unwerth’in çalışması, sayısız modelin kariyerlerini yükseltmeye yardımcı oldu ve şüphesiz ki von Unwerth’in kameranın her iki tarafındaki kendi deneyimi de yardımcı oldu.

Bugün, von Unwerth’in fotoğrafları dergilerde ve yayınlarda yer almaya devam ediyor ve dünya çapında galeriler ve müzelerde sergileniyor. Ayrıca kısa filmler çekiyor, müzik videoları yönetiyor ve Dior, Chanel ve Ralph Lauren gibi büyük markalar için reklam kampanyaları yaratıyor.

Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu