Satın Alma Rehberi

2022’nin En İyi Aynasız Fotoğraf Makineleri

En İyi Aynasız Fotoğraf Makineleri

Yeni bir kamera söz konusu olduğunda tüm seçenekler göz önüne alındığında, sadece birini araştırmak ve karar vermek oldukça zor olabilir. Çoğunlukla bir fotoğrafçı olarak neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olsa da. Aynasız bir kamera almaya daha fazla eğildiyseniz, doğru yerdesiniz ve yardım etmek için buradayız.

Aynasız kameralar, kompakt boyutları, üstün performansları ve artan lens seçenekleri nedeniyle son yıllarda popüler olmuştur. Aynasız teknolojisi, neredeyse durağan olan DSLR’leri hızla geride bıraktığından, stil hızla DSLR’lerin yerini alıyor. Çoğu insan için genellikle en iyi seçimdir, bu nedenle bir sonraki kameranıza karar verirken genellikle aynasız kameralara bakmanızı öneririz.

Aynasız dahil herhangi bir dijital kamera söz konusu olduğunda, giriş seviyesi ve profesyonel seçenekler vardır ve bir kırpma sensörü (genellikle daha resmi adı APS-C olarak adlandırılır), Tam Çerçeve (daha çok klasik olana benzer) için gidebilirsiniz. 35 mm film boyutu) veya hatta orta format (çok daha büyük sensör). Tüm bu sensör türlerinin artıları ve eksileri vardır, bu nedenle seçeneklerinizi dikkatlice tartın. İster ilk kez aynasız bir kamera seçiyor olun, ister mevcut kameranızı yükseltmek istiyor olun, bu yıl elde edebileceğiniz en iyi kameralar için aşağıda önerilerimiz yer almaktadır.

Ne Arıyoruz

Aynasız kameraların ana özelliği, çoğu DSLR’ye kıyasla daha kompakt ve hafif bir pakette en son teknolojiye ve yüksek çözünürlüklü sensörlere sahip olmasıdır. Hızlı seri çekim modu özellikleri, güvenilir bağlantı, mükemmel video kaydı, görüntü sabitleme ve düşük ışıkta yeterli çekim özellikleri, her seviyeden fotoğrafçı için en çok talep edilen özelliklerden bazılarıdır. Elbette, değiştirilebilir lensli kameralar olduklarından, popüler odak uzunluklarında mevcut olan iyi bir doğal lens seçimine de sahip olmalıdırlar.

Daha küçük ve daha hafif olmasına rağmen, en yeni aynasız kameralar her zaman ucuza gelmiyor, bu nedenle aşağıda ilk seferde doğru kararı vermenize yardımcı olmak için başvurabileceğiniz seçimlerimiz var.

Seçimlerimiz aşağıdaki kategorilere girer:

1 2 3 4 5 6 7 8 9Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023 Rafael Fuchs : Project X Toni Schneiders : İyi Fotoğraf Zamansızdır! International Photography Awards

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.