İncelemelerTeknoloji

2022’deki En İyi Ücretsiz RAW Fotoğraf Düzenleme Programları

2022deki En Iyi Ucretsiz RAW Fotograf Duzenleme Programlari

Son birkaç yılda dijital fotoğrafçılıktaki en heyecan verici gelişmelerden biri, RAW fotoğraf çekme ve düzenleme yeteneğindeki hızlı artış oldu. Artık cep telefonları bile RAW dosyalarının sunduğu benzersiz renk, ayrıntı ve dinamik aralığı yakalayabilir ve düzenleyebilir. O halde, her zamankinden daha fazla fotoğrafçının, benzersiz kalitelerinden ödün vermeden bu dosyaları düzenleyebilecek kadar güçlü yazılım arayışında olmalarına şaşmamalı.

Herhangi bir RAW düzenleyici, işi tamamlamak için karmaşık işleme ve işlemeye dayanan gelişmiş bir yazılım parçasıdır. Bu nedenle, en yüksek güç seçenekleri genellikle eşleşecek bir fiyat etiketi ile gelir. Neyse ki, tıpkı RAW’ın demokratikleşmesi gibi, bu dosyalarla çalışmak için gereken programlar da var.

Aradıklarımız:

RAW’ı düzenlemek için ücretsiz uygulamaların bir listesini derlerken birçok faktör devreye girer. Oluşturma, işleme, toplu işleme ve varlık yönetimi, dikkate alınması gereken kritik işlevsel öğelerdir. Kullanılabilirlik, arayüz ve bir programın kullanıcının deneyim düzeyine ne kadar uygun olduğu da bir o kadar önemlidir.

Mahsulün kremasını temsil ettiğine inandığımız altı program seçtik.

Güncelleme: 2024’ün bilgisayarlar ve mobil cihazlar için en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme yazılımları

1 2 3 4 5 6 7 8Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.