MakalelerEditörün Seçimi

2022’de Bilmeniz Gereken 10 Kadın Fotoğrafçı

Hepsi başkalarına ilham verme gücüne sahip yetenekli fotoğrafçıları keşfetmek için yılın başlangıcından daha iyi bir zaman olamaz. Her biri benzersiz bir görsel sese ve yaratıcı yaklaşıma sahip, tanımanız ve takip etmeniz gereken on kadın fotoğrafçı.

Büyük bir sosyal medya takipçisi, bir fotoğrafçının kendi alanında öncü olma yeteneğini belirleyen tek faktör değildir, düşüncenin özgünlüğü veya başkalarına ilham verme yeteneği ile de eşit değildir.

Bu listede, çeşitli övgüler, ödüller, çalışmalarının ve katkılarının uluslararası düzeyde tanınması, öne çıkma cesareti, başkalarına öğretmeye adanmışlık ve sosyal medyanın ötesindeki diğer başarılarla masaya özel bir şeyler getiren kadın fotoğrafçıların bir listesini derledik. takipçi sayısı İster kişisel, ister profesyonel fotoğrafçılık veya her ikisi için olsun, hepsi bugün aktif olarak çekim yapıyor.

Seçimlerimiz, 10 farklı fotoğrafçılık kategorisine dayanmaktadır ve her birinde şaşırtıcı yetenekleri öne çıkarmaktadır:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.