Haberler

Adobe, 30. Yıldönümüne Özel Photoshop Güncellemeleri!

Adobe Photoshop’un 30. yıldönümünde Adobe, masaüstü ve iPad uygulaması için bir güncelleme yayınladı ve duyuru blogunda belirtildiği gibi birkaç önemli özelliğe önemli iyileştirmeler getirdi.

Photoshop 30th Birthday Celebration

Adobe Photoshop CC 2020 (Masaüstü)

Adobe, iyileştirilmiş İçeriğe Uygun Dolgu çalışma alanı, Lens Bulanıklığı aracında güncellemeler, biraz güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü ve bir dizi hata düzeltmesi ile Photoshop’un masaüstü yinelemesinde etkileyici bir iyileştirme ile güncellemeleri başlattı.

Önceden, İçeriğe Uygun Birden Çok Dolgu düzenlemesi için, Photoshop düzenlemeleri birer birer yapmanızı gerektiriyordu. Artık bu yeni güncellemeyle, her seferinde çıkışa gerek kalmadan İçeriğe Uygun Dolgu çalışma alanında birden çok seçim yapabilir ve birden çok dolgu uygulayabilirsiniz. Bu, yalnızca tıklama sayısını azaltmakla kalmaz, aynı zamanda daha karmaşık sahneler aynı anda birden fazla düzenleme gerektirdiğinde düzenlemeleri gerçek zamanlı olarak önizlemenizi sağlar.

Photoshop’un güncellenmiş sürümleri Creative Cloud aboneleri için yayınlandı. Hatta dün güncellemeyi aldım. Güncellemeleri görmüyorsanız, cihazınızı yeniden başlatmayı ve Creative Cloud uygulamasında veya iOS App Store’da tekrar güncellemeleri kontrol etmeyi deneyin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.