Haberler

Adobe’dan, Behance Güncellemesi

Yeni yıla sağlam adımlarla başlamak için Adobe, Behance sosyal yaratıcı platformunda bir güncelleme yaptığını duyurdu.

Güncelleme, yeniden tasarlanmış bir profil sayfası, özelleştirilebilir afişler ve güncellenmiş bir proje sayfası içeriyor.

Güncellenen profil şimdi öne çıkan çalışmaları vurgulamak için daha büyük bir kapak resmi, daha temiz bir düzen ve çeşitli istatistikleri daha iyi sunan gelişmiş bir kenar çubuğu, diğer sosyal ağlara bağlantılar ve beraberindeki biyografiyi içeriyor. Bir ziyaretçi bireysel projeleri gezdiğinde, küçük resimlerin üstünde önemli bilgi önizlemeleri görüntüleniyor.

Adobe Behance Redesign 3
Adobe’dan, Behance Güncellemesi 4

Yeni afiş resmi, Facebook ve Twitter dahil diğer sosyal ağlarda görülen bir tasarım öğesini alıyor. İşlem, banner olarak bir resim seçmek ve onu görmek için planlandığı şekilde yerleştirmek kadar basit. Behance, afiş resimlerinde tam bir rehbere sahip.

Adobe Behance Redesign 1
Adobe’dan, Behance Güncellemesi 5

Güncellenen proje sayfaları artık görüntüleri tam ekran gösteriyor ve medyayı önde ve ortada tutan bir Lightbox tarzı efekt sağlıyor. Proje ve yaratıcı bilgileri paylaşılırken sayfanın üst kısmında görüntüleniyor.

Adobe Aralık 2012’de Behance’i satın aldı ve o zamandan beri çeşitli Creative Cloud uygulamalarına entegre etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.