Uluslararası Yarışmalarda Ödül Almış Fotoğraflar

Audubon Photography Awards 2022

Ulusal Audubon Topluluğu , dünyanın dört bir yanından inanılmaz kuş görüntülerini öne çıkaran 2022 Audubon Fotoğraf Ödülleri’nin kazananlarını, ikincilerini ve mansiyon ödüllerini açıkladı. Son seçimleri sergilemek için Büyük Ödül kazananı ve fotoğraf kategorilerinin her birinde kazananlar da dahil olmak üzere en iyi görüntülerden bazılarını topladık.

Bu yılın Büyük Ödülü sahibi 5000$, diğer kazananlar ise kategoriye bağlı olarak 2500$ veya 1000$ kazandı. Gençlik Ödülü için, kazananlar 2023 sezonunda Audubon’un Hog ​​Island Audubon Kampında altı gün alırlar. Kazanan fotoğraflar on iki jüri üyesi tarafından seçildi ve teknik kalite, özgünlük ve sanatsal değer açısından değerlendirildi. Tüm resimler, Audubon’un Etik Kuş Fotoğrafçılığı ve Videografisi Kılavuzuna uygun olmalıdır .

Ulusal Audubon Derneği, ‘kuşları ve ihtiyaç duydukları yerleri bugün ve yarın korumaya’ hizmet ediyor. “Devlet programları, doğa merkezleri, bölümler ve ortaklar Audubon’a her yıl milyonlarca insanı bilgilendirmek, ilham vermek için ulaşan benzersiz bir kanat açıklığı sağlarken, organizasyon ‘Amerika genelinde bilim, savunuculuk, eğitim ve yerinde koruma kullanarak çalışır’. ve çeşitli toplulukları koruma eyleminde birleştirin.’

Kâr amacı gütmeyen koruma örgütü 1905’ten beri var. Ulusal Audubon Derneği’nin web sitesinde daha fazla bilgi edinebilir ve onları Facebook , Instagram ve Twitter‘da takip edebilirsiniz . Ayrıca yarışmanın en iyi 100 fotoğrafını National Audubon Society’nin web sitesinde görebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Sonraki sayfa

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.