Teknoloji

DJI Matrice 600 & Ronin-MX Package

Matrice 600 (M600), DJI’nın profesyonel hava fotoğrafçılığı ve endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış yeni bir uçan platformudur.

Maksimum performans ve hızlı kurulum için A3 uçuş kontrolörüne sahiptir.

Lightbridge 2 iletim sistemi, Akıllı Akü ve Akü Yönetim sistemi dahil olmak üzere bir dizi güçlü DJI teknolojisiyle üretilmiştir.

TOPLAM ENTEGRASYON

Modüler tasarım M600’ün kurulumunu ve birkaç dakika içinde kullanıma hazır olmasını kolaylaştırır. Toz geçirmez tahrik sistemleri bakımları kolaylaştırırken, aktif soğutmalı motorlar uzun süreler boyunca güvenilir çalışma sağlar.

Tüm Zenmuse kameraları ve gimbals’ları doğal olarak uyumludur. Maksimum 6 kg’lık yük, Micro Four Thirds sistemlerinden RED Epic’e Ronin-MX gimbal ve bir dizi kamera uçmasına olanak tanır.

AKILLI UÇUŞ GÜVENLİĞİ

M600, hassas, güvenli ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için sinüs dalgalı, akıllı ESC’leri kullanır. A3’ün kendinden uyarlamalı uçuş sistemleri, farklı yüklere bağlı olarak uçuş parametrelerini otomatik olarak ayarlar.

A3, iki ek GNSS ve IMU ünitesi ile A3 Pro’ya veya geliştirilmiş doğruluk için D-RTK GNSS’e yükseltilebilir.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.