Haberler

İngiltere’de ‘The Photography Show’ COVID-19 Nedeniyle Ertelendi!

The Photography Show arkasındaki organizatörler, COVID-19 (koronavirüs) ile ilgili devam eden endişeler nedeniyle etkinliğin ertelendiğini duyurdular.

Başlangıçta 14 Mart’tan 17 Mart’a kadar İngiltere’nin Birmingham kentindeki Ulusal Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlik, şimdi ki plana göre 2020’den sonraki belirsiz gerçekleşecek.

The Photography Show web sitesine göre, dört günlük gösteri boyunca her yıl 300’den fazla marka ve 32.000 ziyaretçi en son ürünleri görmek ve 270’in üzerinde görüşmeye, demoya ve galeriye katılmak için geliyordu. Canon, Epson, Fujifilm, Nikon, Panasonic, Rode, Sony ve Westcott, etkinliğe katılmayı planlayan katılımcılardan sadece birkaçı. Organizatörler, ‘yeni tarihler için konuşmacıların bulunmasına bağlı olarak, programı mümkün olduğunca yakın bir tarihe ayarlamaya çalışacakların ve katılımcı listesinin aynı kalacağını umduklarını’ söyledi.

Daha fazla ayrıntı görüntülemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.