fbpx
Teknoloji

Kodak Sayısallaştırma Kutusu

Eski film fotoğraflarınızı, videolarınızı, ve ses kayıtlarınızı uzun soyu tükenmiş ortamlarda dijitalleştirmenin bir yolu yok. Ancak Kodak, yeni Kodak Sayısallaştırma Kutusunun – Kodak Digitizing lehine başka yöntemler kullanamayacağınızı umuyor.

Adından da anlaşılacağı gibi, Kodak Sayısallaştırıcı Kutu, analog içeriği dijital dünyaya dikkatli profesyonellerin eliyle sunmanın basit bir çözümü. Kodaks’ın kendi sözleriyle “Kodak Sayısallaştırıcı Kutu, Kodak’ın sarı zarfının modern bir sürümünü müşteri kapı adımlarına geri getiriyor. Yaşlanan medyayı dijitalleştirmenin göz korkutucu görevini kolaylaştırmayı hedefliyor” dedi.

Kodak Sayısallaştırma Kutusu 2

Kolay iade için bir ön ödemeli nakliye etiketi ile gelen kutular, dört ayrı boyutta mevcuttur. 3 parça, 10 parça, 20 parça ve 40 parça, ve sırasıyla 59.99 $, 169.99 $, 289.99 $ ve 559.99 $ olarak fiyatlandırılır. Bir “parça”, bir ses bandı, video kaseti, film rulosu veya 25 fotoğraftan oluşabilir.

Kodak Sayısallaştırma Kutusu 3
Kutu gönderildikten sonra, dijitalleştirme işlemi boyunca e-posta bildirimleri almaya başlayacaksınız. Kodak, her şeyin dijitalleştirilmesi için beş ila altı haftaya kadar izin istiyor.
Kodak Sayısallaştırma Kutusu 4

Dijital hale getirme tamamlandıktan sonra, ortaya çıkan içerik ve – gönderilen orijinal ortam – tercihinize bağlı olarak DVD’ler, bir USB flash sürücü veya dijital yüklemeler aracılığıyla iade ediliyor.

Kodak Sayısallaştırma Kutusu 5

Daha fazlasını öğrenmek için Kodak Sayısallaştırma Kutusu web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kodak Sayısallaştırma Kutusu 6
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu