Teknoloji

Kodak Sayısallaştırma Kutusu

Eski film fotoğraflarınızı, videolarınızı, ve ses kayıtlarınızı uzun soyu tükenmiş ortamlarda dijitalleştirmenin bir yolu yok. Ancak Kodak, yeni Kodak Sayısallaştırma Kutusunun – Kodak Digitizing lehine başka yöntemler kullanamayacağınızı umuyor.

Adından da anlaşılacağı gibi, Kodak Sayısallaştırıcı Kutu, analog içeriği dijital dünyaya dikkatli profesyonellerin eliyle sunmanın basit bir çözümü. Kodaks’ın kendi sözleriyle “Kodak Sayısallaştırıcı Kutu, Kodak’ın sarı zarfının modern bir sürümünü müşteri kapı adımlarına geri getiriyor. Yaşlanan medyayı dijitalleştirmenin göz korkutucu görevini kolaylaştırmayı hedefliyor” dedi.

boxformats

Kolay iade için bir ön ödemeli nakliye etiketi ile gelen kutular, dört ayrı boyutta mevcuttur. 3 parça, 10 parça, 20 parça ve 40 parça, ve sırasıyla 59.99 $, 169.99 $, 289.99 $ ve 559.99 $ olarak fiyatlandırılır. Bir “parça”, bir ses bandı, video kaseti, film rulosu veya 25 fotoğraftan oluşabilir.

DpF6gmlX4AUJHdx
Kutu gönderildikten sonra, dijitalleştirme işlemi boyunca e-posta bildirimleri almaya başlayacaksınız. Kodak, her şeyin dijitalleştirilmesi için beş ila altı haftaya kadar izin istiyor.
media

Dijital hale getirme tamamlandıktan sonra, ortaya çıkan içerik ve – gönderilen orijinal ortam – tercihinize bağlı olarak DVD’ler, bir USB flash sürücü veya dijital yüklemeler aracılığıyla iade ediliyor.

DpGAqGqXcAAWD15

Daha fazlasını öğrenmek için Kodak Sayısallaştırma Kutusu web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

kodak closet product
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.