Haberler

Hex’den 2018 Ranger Koleksiyonu

Hex, 2018 Ranger Koleksiyonunun bir parçası olarak yeni kamera sırt çantası ve askı takımı çıkardı. Çanta ve aksesuar üreticisi Hex, en son çift çantalarını 2018 dizisi Ranger Collection’un bir parçası olarak paylaştı. Koleksiyon, bir kapaklı sırt çantası ve “modern fotoğrafçı için ayrık ve caddeye hazır olacak şekilde tasarlanmış” bir sling sırt çantasından oluşuyor.

Kapaklı Sırt suya dayanıklı 500D Kordur naylondan yapılmış ve hangi Hex yazan bir patentli kapaklı tasarımı kullanmaktadır. Ekipmanınıza uyacak şekilde yerleştirilebilen ve bölmelere erişmek için YKK fermuarlarını metal çekmeli kullanan dahili bir dahili köpük bölücü sistemine sahiptir.

Hex göre, telefoto zoom lens küçük asal arasında değişen bir ya da iki DSLRs ve birkaç lensler sığdırmak için bekleyebilirsiniz. Telefonunuz ve dizüstü bilgisayarlarınız için 15 inçlik adanmış cepler de vardır. Havalar en kötüsünün dönmesi için gizli bir yağmur örtüsü de dahildir.

Kapaklı sırt çantası gibi, SLR askı özel metal çeker ile suya dayanıklı 500D Cordura naylon ve YKK fermuarlar imal edilir. DSLR Sling ile ilgili en ilginç detaylardan biri, alt panel çıkarıldığında düz bir şekilde paketlenebilmesi ve yardımcı bir çanta ile seyahat etmesini kolaylaştırmasıdır.

DSLR Sling, hangi camı kullandığınıza bağlı olarak kavranmamış bir kamera gövdesi ve bir veya iki lens taşıyabilir. Bir dizüstü bilgisayar sığacak kadar büyük değil, ancak akıllı telefonlar ve hatta daha küçük tabletler için sahte kürk astarlı cepler var.

HEX Ranger Collection 1 770x513 1

Hex Clamshell Sırt Çantası ve DSLR Sling, Hex’in çevrimiçi mağazasından edinilebilir. Sırasıyla 199.95 $ ve 99.95 $ için perakende.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu