Ekipmanlar

Nikon Z7, parçalarına ayrıldı

Görüntüleme devi Nikon’un ilk tam kare aynasız fotoğraf makinesi Z7, parçalarına ayrıldı. Gelin Nikon Z7 modelinin içine yakından bakalım.

Nikon Z7, firmanın Z6 ile beraber tanıttığı ilk tam kare aynasız fotoğraf makinesi. Tüm detaylarına aşağıda yer verdiğimiz model, firmanın geleceği için büyük önem arz ediyor. Son dönemde bazı istenmeyen “banding” sorunlarıyla gündeme gelen makine, Türkiye’de gövde olarak 30 bin TL düzeyinde satılıyor. İste bu model Ilija Melentijevic tarafından parçalarına ayrıldı. Modelin iç donanımını gözler önüne seren bu çalışma, fotoğraf tutkunlarına çok güzel detaylar veriyor. İçerisinde görülen donanımsal benzerlikleriyle D850 Slim olarak isimlendirilebileceği söylenen model, burada büyük sürprizler oluşturmuyor. Suya karşı oldukça dayanıklı hazırlandığı görülen model, özellikle sensörü ve sensörün altında yer alan görüntü sabitleme sistemiyle öne çıkıyor.

Başa dön tuşu
Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023 Rafael Fuchs : Project X

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.