Haberler

Polaroid, Sınırlı Üretim David Bowie Temalı Filmi Piyasaya Sürüyor

Polaroid, David Bowie temalı i-Type instant filmin lansmanıyla müzik ve kamera tabanlı markası arasındaki çizgiyi daha sıkı bir şekilde bağlıyor.

Şirket, sekizli paketler halinde sunulan toplam 10 benzersiz Bowie çerçevesini piyasaya sürüyor, bu nedenle Polaroid, her paketin her zaman tüm benzersiz tasarımları içerip içermeyeceğini belirtmediğinden, hepsini toplamak isteyen fotoğrafçıların en az iki paket satın almaları gerekecek. kopyaları almak mümkündür.

i-Type film, şirketin Polaroid Now+, Polaroid Now ve Polaroid Lab kameraları için yapılmış en yeni nesil instant filmidir. i-Type film hem siyah beyaz hem de tam renkli olarak mevcutken, bu özel sınırlı sayıda David Bowie çerçeve serisi yalnızca tam renkli olarak mevcuttur.

Polaroid lansmanı, klasik David Bowie albümlerinin ikonik sanat eserlerine ve görüntülerine benzeyen 10 benzersiz Polaroid çerçeve tasarımı içeren “sınırlı sayıda üretilen bir ürün” olarak tanımlıyor. Her kare farklı bir Bowie döneminden veya kişiliğinden esinlenmiştir, ancak bunların çoğunda bir şekilde Bowie’nin adı yer alır.

Bu, Polaroid’in instant filmi için benzersiz çerçevelerle ilk kez denemesi değil, ancak bu, bunlar üzerinde ilk büyük markalı ortaklık. Şirket şu anda siyah, beyaz, altın, kırmızı ve metalik spektrum renkli i-Type film çerçeveleri sunuyor .

Temalı bir film karesi yeni olsa da, kamera markasıyla ortaklıklar yeni değil. Polaroid, Fendi ile bir giyim ve kamera işbirliği , Teva ile bir kamera ve sandalet işbirliği ve Lacoste ile bir kamera ve tam giyim hattı ortaklığı dahil olmak üzere bir dizi moda ortaklığı denedi . Bu ortaklıkların üçü de Mayıs 2021’den önce gerçekleşti, bu nedenle Polaroid’in bu tür işbirliklerini yeniden gözden geçirme niyetinde olup olmadığı veya onları değerli kılmak için yeterince marka artışı görmedikleri açık değil.

O zamandan beri, şirket daha çok müziğe yöneldi. Geçen Eylül ayında şirket, “The Future of Polaroid” planının bir parçası olarak bir müzik akışı hizmetiyle birlikte bir dizi parlak renkli Bluetooth hoparlörü piyasaya sürdü.

Polaroid, filmlerinin çoğu gibi, David Bowie temalı i-Type çerçeve filminin Hollanda’da üretildiğini ve tek bir paketin 19,99 dolardan alınabileceğini söylüyor. Polaroid bunları üç veya beşli paketler halinde sunsa da paket başına fiyat aynı kalıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.