Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Sokak Fotoğrafçılığı Ödülleri 2019

2019 LensCulture Sokak Fotoğrafçılığı Ödülleri (Street Photography Awards) , dünyadaki en yetenekli sokak fotoğrafçılarını, dikkat çekici sokak fotoğrafçılığıyla dünyalarının benzersiz bir bakış açısını paylaşanları arıyor.

Bir toplumun ve halkının kalbini ve ruhunu nerede fotoğraflayabilirsiniz?

Sokakta!

İnsanlar özel ve kamusal alanlar arasında hareket ettikçe, sokak, fotoğrafçılar için cömert ve canlı bir sahne olabilir, dikkatli bir gözlemci için özellikle zorlayıcı bir yer ve zamana açılan bir pencere sunar.
Tarih boyunca dünyanın en ikonik ve akılda kalıcı fotoğraflarının çoğu sokak fotoğrafçıları tarafından yapılmış, ancak bugün bu türü kim tanımlamaktadır?

2019 LensCulture Sokak Fotoğrafçılığı Ödüllerinin sahibini bulmak için dünyayı arıyoruz.

Etrafınızda açtıkları hayatın tuhaf ve harika anlarını yaratıcı bir şekilde yakalarsanız, çalışmanızı görmek isteriz! Şehirde hiç uyumayan analog bir kamera ile çekim yapıyor olabilirsiniz veya akıllı telefonunuzu ülkenizdeki günlük hayatı belgelemek için kullanıyor olabilirsiniz. Aletleriniz veya konumunuz ne olursa olsun, benzersiz bakış açınızı sokaktan görmek istiyoruz, ancak siz onu tanımlıyorsunuz.

Uzman jürimiz, tek görüntülü gönderimler için ücretsiz giriş seçeneğimiz ve New York‘taki bir sergi ve Magnum Photos‘tan çevrimiçi bir kurs olan The Art of Street Photography‘ye ücretsiz erişim dahil olmak üzere ücretsiz avantajlar hakkında bilgi için okumaya devam edin.

Son Başvuru Tarihi: 24 Nisan 2019

Detaylı bilgi ve yarışmaya katılmak için burayı tıklayın…

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.