Online Galeri

Stephanie Pearl : Dark Wonderland

İngiliz Güzel Sanatlar fotoğrafçısı Stephanie Pearl (@stephaniepearlphotography), çalışmasında gerçeküstü, başka dünyaya ait sahneler yaratıyor. Stephanie’nin çalışması, “yaban hayatının cazibesi, çevrecilik, çökmekte olan bir toplum ve insanların doğuştan gelen gerçeklerden kaçma çağrısı” temalarını araştırıyor. Serisinde icat edilen ve öne çıkan yaratıkların çoğu gibi, çalışmaları da karanlık ama yumuşak. Çalışma, kostüm tasarımcıları, makyaj sanatçıları, modeller ve ara sıra set ve pervane tasarımcılarından oluşan bir ekip kullanılarak onun yönetiminde yaratıldı.

Stephanie fikirlerinin taslağını çizerek bu anımsatıcı dünyaları ve yaratıkları yaratmaya başlar. Sektördeki diğer kreatif kişilerle çalışmak, planladığı, fotoğrafını çektiği ve yönettiği her yaratıcı çekimin ayrıntılarını görselleştirmesi için ona daha fazla zaman sağlıyor.

Başa dön tuşu
Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023 Rafael Fuchs : Project X Toni Schneiders : İyi Fotoğraf Zamansızdır! International Photography Awards

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.