Sergiler (Arşiv)

Stephen Wayda Pickhobi’de

Stephen Wayda Pickhobi'de

HOLLYWOOD YILDIZLARI İSTANBUL’DA

Stephen Wayda dünyaca ünlü Hollywood starlarını, mankenleri ve gösteri dünyasından seçkin yüzleri yıllarca fotoğraflamıştır. Uzun süre Playboy dergisinin kapak fotoğraflarını çekmiş ve derginin fotoğraf editörlüğünü üstlenmiştir. Yapay ve doğal ışıklar kullanarak sıra dışı kompozisyonlarla portre çekimleri yapmıştır. Dünyanın önde gelen ünlülerini fotoğraflarken yaratıcı yönünü ön plana çıkartıp insanların hafızasında yer tutan ikonik fotoğrafları ortaya koymayı sürdürmektedir. Oldukça geniş kapsamlı bir arşivi bulunmaktadır. Jack Nicholson, Claudia Schiffer, Arnold Schwarzenegger, Sharon Stone, Danny DeVito, Demi Moore, Kim Kardashian, James Woods, Pamela Anderson, Denzel Washington ve daha birçok ünlü ismin fotoğraflarını çekmiştir.

Hollywood starlarının yaşamından veya kişiliklerinden paydalar alarak onların yaşam tarzlarını da fotoğraflarına yansıtmıştır. Stephen Wayda’nın Türkiye’deki ilk kişisel sergisi ‘‘Hollywood Starları İstanbul’da’’ 16-25 Aralık tarihleri arasında özel bir açılış kokteyli ile Pickhobi‘de izleyicilerle buluşuyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.