Teknoloji

Ultra Hafif Fotoğraf Makinesi: Fujifilm XF10!

Fujifilm, sadece 280 gram ağırlığında ultra hafif bir fotoğraf makinesi geliştirdi.

Fotoğraf kültürünün gelişmesi için çalışmalarını aralıksız sürdüren Fujifilm, sadece 280 gram ağırlığında ultra hafif bir fotoğraf makinesi geliştirdi. Yepyeni özelliklerle donatılmış olan XF10, her yere rahatlıkla taşınabilmesinin yanı sıra üstün fotoğraf kalitesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Dünya çapında büyük ilgi gören X serisi fotoğraf makinelerinin yeni üyesi XF10, 28mm F2.8 bir objektife sahip. “DigitalTeleconverter” işleviyle, 35mm formatta 35mm ve 50mm eşdeğer odak uzaklıklarında çekim gerçekleştirebiliyor.  Fujifilm’in tescilli renk reprodüksiyon teknolojisi ile birleştirilen 24.2megapiksel APS-C ebatlı sensörü ise standart bir akıllı telefonun sensöründen 14 kat daha büyük. Gelişmiş Bluetooth® bağlantısı içeren XF10 ile fotoğraflar, doğrudan akıllı telefonlara aktarabiliyor. Bu özellikle sosyal medya hesaplarında paylaşımlar, en hızlı şekilde yapılabiliyor.

Seyahat dostu

ultra Hafif Fotoğraf Makinesi Fujifilm XF10

Rahat taşınmasından dolayı seyahatler başta olmak üzere her türlü alanda rahatlıkla kullanılabilen Fufjifilm XF10, basit manuel işlemleri olağanüstü fotoğraf kalitesi ve çeşitli çekim seçenekleri ile birleştiriyor. Fujifilm’in eşsiz “film benzetimi” ve “gelişmiş filtre modları” yaratıcılığın ortaya çıkmasına imkan veriyor.  Fujifilm’e özgü 11 adet film benzetim moduyla ve “Rich&Fine” ile “Monochrome [NIR]” adlı yeni gelişmiş filtreler dahil 19 adet filtreyle keyifli fotoğraflar üretilebiliyor.  Bu modlar sayesinde fotoğraflara kolaylıkla sanatsal bir hava veya film benzeri renkler eklenebiliyor.

Hem “4K” hem de “Yüksek Hızlı” video çekim özellikleriyle çekim kalitesini üst seviyeye çıkaran Fufjifilm XF10, NP-95 Li-ion bataryasıyla aralıksız 330 kare fotoğraf çekebiliyor. Türkiye’de Amerika ile aynı fiyata ve 3 sene garantili olarak satışa sunulacak XF10 modelini Eylül ayı itibariyle 2.499 TL fiyat etiketiyle www.fujifilmshop.com ve Fujifilm Shop’lardan temin edebilirsiniz.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.