Sergiler (Arşiv)

“100. Yılda İzmir” Uluslararası Fotoğraf Sergisi

100. Yılda İzmir” Uluslararası Fotoğraf Sergisi 6 Eylül – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında İzmir Resim Heykel Müzesi ve Galerisi, Kültürpark Sanat Galerisi’nde görülebilir.

İzmir Resim Heykel Müzesi ve Galerisi ile Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi işbirliği çerçevesinde Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. A.Beyhan ÖZDEMİR‘ in küratörlüğünde İzmir’in Kurtuluşunun 100. Yıl etkinlikleri kapsamında “100. Yılda İzmir” konulu Uluslararası Fotoğraf Sergisi, 11 ayrı ülkeden 19’u yabancı sanatçı olmak üzere toplam 60 sanatçının eserleriyle 6-30 Eylül 2022 tarihlerinde İzmir Resim Heykel Müzesi ve Galerisi “Kültürpark Sanat Galerisi”nde ziyaretçileri ile buluşacaktır.

100. Yılda İzmir

6-30 Eylül 2022
İzmir Resim Heykel Müzesi ve Galerisi, Kültürpark Sanat Galerisi
Açılış : 6 Eylül 2022 Salı
Saat: 16.00

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.