Haberler

AI Destekli ‘Filtreler’ sunan Adobe Photoshop Camera!

Adobe, Android ve iOS cihazlar için Photoshop Camera uygulamasını başlattı.

Geçen Kasım ayında önizlenen uygulama, görüntü yakalarken gerçek zamanlı olarak son derece stilize edilmiş filtreler ve kamera efektleri sunmak için Adobe’nin yapay zeka teknolojisi Sensei’yi kullanıyor.

Adobe Photoshop Kamera uygulaması, kullanıcıların ‘muhteşem selfie’ler, yiyecek ve manzara çekimleri ve daha fazlasını’ yakalamasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Uygulama, bir Magic Wand aracılığıyla portre rötuşlama ve lens bozulma düzeltmesi gibi çok sayıda otomatik görüntü ayarlama aracı içerir.

Photoshop Camera

Portre, Pop Art, Spektrum, Billie Eilish, Artful, Yemek, Manzara, Mavi Gökyüzü filtreleri gibi farklı kategoriler içerir. Her Lens, farklı bulut oluşumlarına sahip, örneğin Mavi Gökyüzü Lensleri çok sayıda filtre içerir. Kullanıcılar ayrıca çeşitli etkili araçları ve Instagram kullanıcıları tarafından oluşturulan ek Lensleri de indirebilir.

Photoshop Kamera uygulamasında, kullanıcılar yakaladıkları görüntüleri çeşitli temel düzenleme araçlarıyla düzenleyebilir. Gölge detayını, vurgu detayını, netliği, canlılığı, pozlamayı, kontrastı, beyaz seviyesini, siyah seviyesini ve doygunluğu ayarlayabilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, kütüphanenizdeki bir görüntüyü izlediğiniz anda gerçekleşen otomatik bir ayarlama da yapılır. Ek ve daha ayrıntılı ayarlamalar için görüntünüzü Photoshop Express uygulamasına götürmek için ekranın üst kısmındaki Photoshop Express düğmesine de dokunabilirsiniz.

Adobe Photoshop Kamera, Android ve iOS için uygulama içi satın alımlarla ücretsiz olarak indirilebilir.

İlgili Video: Photoshop Camera

Etiketler
Daha Fazla Göster

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize destek olmak için lütfen reklam engelleme yazılımınızı iptal edin.