Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Arbella 11. Uluslararası Fotoğraf Yarışması

Arbella 11. Uluslararası Fotoğraf Yarışması

Arbella Makarna olarak, kurumsal kimliğimizi sosyal sorumluluk ve sanatsal projelerle de pekiştirmek üzere çıktığımız bu yolda Türk ve dünya fotoğrafçılarını buluşturan bir platform oluşturmayı hedeflemekteyiz. Bu sene on birincisini düzenlediğimiz Arbella Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın ana kategorisini “Kadın Her Yerde” olarak belirledik.

Bir ülkenin her alanda güçlü ve iyi durumda olabilmesi için cinsiyet ayırımı yapılmaksızın her bireye eşit şartlar sunulmalıdır. Arbella Makarna olarak kadının toplum içindeki ve üretimdeki yerinin, öneminin ve gerekliliğinin farkındayız. Kurum olarak kadına yönelik uygulanan psikolojik ve fiziksel şiddete her zaman karşı durduk ve karşı durmaya devam edeceğiz. Bu sebeplekadının, yaşamın en önemli parçalarından biri olduğunu vurgulamak için 11. Yılımızda “Kadın Her Yerde” diyerek yaşamın her alanında yer alan üreten, özgürce hareket eden, fark yaratan, yaşama hayat katan kadınların fotoğraflarını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Ayrıca 2019 yılı sonunda Çin’de başlayıp 2020 yılı boyunca tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını hepimizin hayatını farklı şekillerde etkiledi. Bu etkileri her alanda görebilmek için bir diğer kategorimizi “Covid-19 Etkisi” olarak belirledik.

Arbella 11. Uluslararası Fotoğraf Yarışması

YARIŞMA KATEGORİ BÖLÜMLERİ

Arbella 11. Uluslararası Fotoğraf Yarışması 2021 Sayısal (Dijital) kategoride toplam 3 bölümden oluşmaktadır:

  1. Kadın Her Yerde (Renklive/veya) – (Sayısal) – (TRAD)
  2. Covid-19 Etkisi (Renkli ve/veya Siyah-Beyaz) – (Sayısal) – (TRAD)
  3. Serbest (Renkli ve/veya Siyah-Beyaz) – (Sayısal) – (TRAD)

Yarışmaya Katılımak ve detaylı bilgi almak için tıklayınız…

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu