Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Annual Photography Awards 2022

Annual Photography Awards 2022 son katılım tarihi 11 Aralık 2022 olup yarışmaya başvuru ücretlidir.

Özellikle geleneksel sanat standartlarını bozan cesur ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip olanları arayan katılımcılar, sekiz kategoriye kadar başvuru yapabilir. Yorumlama, yaratıcılık veya estetik konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur; yeni yetenekleri sergileyen ve fotoğrafın güzel sanatlar olarak ününü artırmaya yardımcı olan tüm formatları kabul ediyoruz.

Yıllık Fotoğraf Ödülleri, zanaatın çağdaş bir güzel sanatlar aracı olarak korunmasına adanmıştır ve genç sanatçıların kariyerlerinde yükselmelerine yardımcı olmak için motive edilmiştir. Sanatçılarımız katılarak küresel bir izleyici kitlesinin dikkatini çekiyor ve çeşitli nakit ödüller kazanmaya hak kazanıyor. En iyi çalışmanızı görmek için sabırsızlanıyoruz!

APA‘nın uluslararası fotoğraf yarışmasının dördüncü bölümü 5 ana kategoriden oluşuyor: Mimarlık, Güzel Sanatlar, Doğa, İnsanlar ve Özel (toplam 25 alt kategori ile).

Annual Photography Awards 2022

Annual Photography Awards 2022

Başvuru:

Ücretli

Ödüller:

Yıllık Fotoğraf Ödülleri, katılan kazananlar için cömert nakit ödüller, kupalar ve beğenilen ödüller sunar. Sertifikalar ve ödüller, APA tarafından onaylanan dijital indirmeler olarak mevcuttur.

Büyük ödül

  • Genel Kazanan için 2.500 $ nakit
  • 2022 Yılının Yıllık Fotoğrafçısı unvanı

Kategori Kazananlar

  • 5 kategorinin her biri için 500 $ Kazananlar
  • Kategori 2022 Yılın Fotoğrafçısı unvanı

Uygunluk:

Yarışma, profesyonel ve amatör fotoğrafçılara ve sadece giriş tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş kişilere açıktır. Yarışma, dünyanın her yerinden yasal sakinlere açıktır ve yerel yasaların yasakladığı yerlerde geçersizdir.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Katılımcı, gönderilen tüm resimlerin ve açıklamaların telif hakkını saklı tutar.

Yarışmaya katılarak, APA’ya ve ortaklarına, rekabetle doğrudan bağlantılı herhangi bir amaç için görüntüleri yayınlamak için münhasır olmayan, telifsiz, geri alınamaz bir lisans vermiş olursunuz. Buna şunlar dahildir: APA web sitesinde ve ortakların web sitelerinde gösterim; APA ve destekçilerinin kullandığı sosyal medyada; pazarlama ve iletişim amaçlı kullanım için.

APA, gönderilen resimlerin yayınlanmasıyla bağlantılı olarak her zaman katılımcının tam adını belirtecektir. Giriş işlemi sırasında belirtildiği gibi adınızı ve soyadınızı kullanacağız.


Son Başvuru Tarihi: 11 Aralık 2022
Web sitesi: https://annualphotoawards.com


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.