Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

London Inernational Creative Competition 2019

2006’da başladığından beri, London Inernational Creative Competition, dünyanın en taze ve ilerici yeteneklerini tanımakta ve ödüllendirmektedir.

“İran’dan Hindistan’a, Ekvador’dan İrlanda’ya, İtalya’dan ABD’ye giden önceki finalistlerle dünyanın her köşesinden gelen gönderileri memnuniyetle karşılıyoruz. Sadece nereye gittiğini umursuyoruz. Bunu, dünya adınızı öğrenen yıl yapmak istiyoruz!”

Bu sene 13.sü düzenlenen yarışmanın son katılım tarihi 6 Aralık 2019. Yarışmaya katılmak ücretlidir. Öğrenci indirimi bulunan yarışmaya katılmanızı tavsiye ederiz.

“LICC’nin idari maliyetlerini karşılamak ve kazananların tanıtımını ve tanıtımını finanse etmek için küçük bir giriş ücreti talep ediyoruz. Bu, profesyoneller için 40 ABD Doları, öğrenciler ve profesyoneller için 20 ABD Dolarıdır. Projenizi ek alt kategorilere sunarken% 15 indirim uygulanır; çevrimiçi ödemenin bir defada yapılması gerekiyor. Seçtiğiniz giriş ücretinin LICC Yılın Sanatçısı ödülü veya LICC Yılın Yeni Yetenek Ödülü’ne uygun olup olmadığınızı belirlediğini unutmayın.”

Yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için tıklayınız…

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.