fbpx
Haberler (Arşiv)

EOS R Alanlara Ücretsiz Profesyonel Video Eğitimi

Canon, EOS R için hayata geçirdiği yeni kampanyası ile video konusunda profesyonelleşmek isteyenleri “Videographer Uzmanlık Sertifikası” sahibi yapıyor.

4 gün boyunca eğitim

1 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Canon Eurasia garantili EOS R satın alan herkes kampanyaya katılma hakkı kazanıyor. Katılımcılar, İstanbul Sirkeci’deki Canon Deneyim Merkezi’nde Görüntü Yönetmeni Burak Günaydın tarafından 3.000 TL değerindeki teorik ve uygulamalı video eğitimi alarak “Videographer Uzmanlık Sertifikası”na sahip olma hakkı kazanıyor.

4 gün sürecek eğitimde ışık tekniğinden çekim tekniklerine, pre-production’dan post-production’a kadar videoya dair tüm bilgiler detaylı olarak paylaşılıyor.

Kampanyadan faydalanmak isteyenler, belirtilen tarihlerde satın aldıkları EOS R ürününün faturası ile garanti kartını ve ad-soyad dahil iletişim bilgilerini [email protected]adresine e-posta göndererek katılımı gerçekleştirebiliyor.

Kampanya katılım koşulları ve detayları:

*Kampanyaya katılım 1 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında satın alınan Canon Eurasia garantili EOS R ürünleri için geçerlidir.

*Katılım için satın alınan ürünün faturası ve garanti kartının ibraz edilmesi gerekmektedir.

İbraz için gerekli belgelerin taranmış görüntülerinin; ad-soyad ve iletişim bilgileri ile birlikte adresine kampanya süresi içerisinde e-posta ile gönderilmesi gerekmektedir.

*Eğitimler, 4 gün boyunca Görüntü Yönetmeni Burak Günaydın tarafından verilecektir.

*Eğitim yeri; Canon Deneyim Merkezi, İstanbul Sirkeci’dir. Şehir içi veya şehir dışı tüm katılımcıların ulaşım masrafları katılımcıların kendisi tarafından karşılanacaktır.

*İlk eğitim programı: 19-22 Kasım 2019 tarihleri ve 10:00-15:00 saatleri arası olarak belirlenmiştir.

Eğitimin kapsamı ve program başlıkları aşağıdaki gibidir:

  • 1. Gün : EOS R Özellikleri & Aksesuarlar
  • 2. Gün : Estetik & Işık Tekniği & Pre-Production
  • 3. Gün : Çekim
  • 4. Gün : Post-Production

*4 günlük eğitime eksiksiz katılım sonrası tüm katılımcılara “Videographer Uzmanlık Sertifikası” verilecektir. Detaylı bilgi için www.canon.com.tr/videoegitimi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize destek olmak için lütfen reklam engelleme yazılımınızı iptal edin.