Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Felix Schoeller Photo Award 2019

Felix Schoeller Photo Award 2019 fotoğraf yarışması için katılımlar başladı. Son katılma tarihi 31 Mayıs 2019. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

Uluslararası Felix Schoeller Fotoğraf Ödülü, bu sene dördüncü kez düzenlendi. 31 Mayıs 2019 tarihine kadar, profesyonel fotoğrafçılar çalışmalarını www.felix-schoeller-photoaward.com adresinde sunabileceklerdir.

Felix Schoeller Fotoğraf Ödülü, fotoğrafçılık sevgisini ve fotoğraflarında en yüksek kalite standartlarını gösteren fotoğrafçıları onurlandırıyor. Her iki yılda bir, 90’dan fazla ülkeden,  yaklaşık 2.700 fotoğrafçı ile ödüllendirildi.

Düsseldorf’tan uluslararası bir tanınmış fotoğrafçı olan Michael Dannenmann’ın başkanlığındaki beş üyeli, bağımsız bir jüri, Moda Fotoğrafçılığı’nın 2019’da ilk defa kendi kategorisinde yer alması ile tematik kategorilerde kazananları seçmekte özgür olacak. Çalışmalar tüm moda yelpazesini ve aksesuarlar da dahil olmak üzere temsilin her yönünü kapsıyor.

Kalan dört kategori: Portre, Manzara ve Doğa, Foto muhabirliği ve Serbest / Kavramsal Fotoğraflardan oluşuyor. Kategori galiplerinden genel bir kazanan seçilecek.

Her kategoride 2.000 Euro para ödülü bulunuyor, genel kazanan ise 10.000 Euro para ödülü kazanacak. Yükselen Fotoğrafçı Ödülü’nü kazanan, 5.000 € değerinde bir ödül (veya maddi eşdeğeri) alacaktır.

Ödül töreninden sonra, kazanan ve aday fotoğraflar birkaç hafta boyunca Almanya’nın Osnabruck’s Müze Bölgesi’nde sergilenecek.

Daha fazla bilgi ve katılım için tıklayınız…

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.