Haberler (Arşiv)

Fotoğraf ve Edebiyat Sohbetleri

Fotoğrafçı, yazar Lütfi Özgünaydın’ın yıllar önce pek çok yazarı konuk ettiği söyleşi serisi “Fotoğraf ve Edebiyat Sohbetleri”ne uzun bir aradan sonra Zülfü Livaneli konuk oluyor.

Özgünaydın, Yaşar Kemal’in sağlığında onun fotoğraflarını çekmiş, Yapı Kredi Kültür Sanat’ta düzenlenen bir etkinlikte bu fotoğrafları yazarın metinleriyle birlikte sergilemişti. Özgünaydın, daha sonra pek çok önemli edebiyatçımızın fotoğraflarını İFSAK’ta “Fotoğraf ve Edebiyat Sohbetleri” başlığı altında izleyicilerle buluşturmaya devam etti ve bu sunumlara yazarlarla gerçekleştirdiği söyleşileri de ekledi. Doğan Hızlan, Zeynep Oral, Feridun Andaç, İnci Aral, Adnan Binyazar, Ayşe Kulin bu sohbetlerin konuğu oldu.

​Lütfi Özgünaydın, Zülfü Livaneli’nin yaşamından kesitleri fotoğraflar eşliğinde sergileyecek ve ardından Livaneli’yle yaşamı ve kitapları üzerine bir söyleşi yapacak. Söyleşi 28 Kasım, saat 19.30’da Yapı Kredi Kültür Sanat – Loca’da gerçekleşecek. Katılım ücretsiz ve herkese açık olacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.