Haberler

Fotoğraf Yazılım ve Kurslarında İndirimler! #evdekal

Coronavirus vakalarının sayısı artmaya devam ettikçe, evde kalmak için katı talimatlar da en azından kendi hayatımız ve sevdiklerimizin hayatı için oldukça önemli bir hal alıyor. Bazıları için, bu, harcanabilir gelirdeki düşüşle birlikte serbest zamandaki bir artış anlamına da geliyor. Covid-19 sebebi ile birçok marka ve şirketten en azından bizlerin hayatımızı kolaylaştırıcak bazı indirim ve ücretsiz fotoğraf yazılımları geliyor… Gelin hep birlikte onlara bir bakalım.

Affinity

Fotoğraf Yazılım ve Kurslarında İndirimler! #evdekal
Fotoğraf Yazılım ve Kurslarında İndirimler! #evdekal 1

Serif, ücretsiz deneme süresini, tüm Affinity paketi için 90 güne (30 günden) kadar uzattı. Aynı zamandan hem masaüstü hem de mobil uygulamaları için % 50 indirim sunuyor. Buna Affinity Designer, Affinity Photo ve Affinity Publisher dahil. Buradan detaylara ulaşabilirsiniz.

Adobe

adobe creative cloud
Fotoğraf Yazılım ve Kurslarında İndirimler! #evdekal 2

Adobe, öğrenciler ve eğitimciler için Creative Cloud paketine ücretsiz erişim sağlamanın yanı sıra, herkese iki aylık ücretsiz Creative Cloud veriyor. Adobe, bununla da ilgili çok özel bir sayfa hazırlamış. Detaylar ve ayrıntılar için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

DaVinci Resolve

Fotoğraf Yazılım ve Kurslarında İndirimler! #evdekal
Fotoğraf Yazılım ve Kurslarında İndirimler! #evdekal 3

COVID-19 pandemisine özel olmasa da, Adobe Premiere Pro’ya benzer bir satır içi video editörü olan DaVinci Resolve 16, Linux, macOS ve Windows bilgisayarlar için ücretsiz olarak indirilebilir. İster aylık faturalarınızı düşürmek için Adobe aboneliğinizi kesmek isteyin ister sadece yeni bir şey denemek isteyin, bu uygulamaya da bir göz atmayı ihmal etmeyin. Bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

DxO

Fotoğraf Yazılım ve Kurslarında İndirimler! #evdekal 4

DxO, yakın zamanda piyasaya sürülen DxO PhotoLab 3.2 güncellemesinin yanı sıra Nik Collection’ı da dahil olmak üzere fiyatları 31 Mart’a kadar %30’a varan oranlarda düşürüyor. İndirimle, çok daha uygun fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Her iki programı da 30 günlük ücretsiz deneme sürümleriyle deneyebilirsiniz. Bakmak isteyenler için sayfa linkimize tıklayın.

ON1

Fotoğraf Yazılım ve Kurslarında İndirimler! #evdekal
Fotoğraf Yazılım ve Kurslarında İndirimler! #evdekal 5

ON1 şu anda Photo RAW 2020.1’de% 50 indirim sunarak normal 99.99 $ fiyatı sadece 49.99 $ ‘a düşürüyor. ON1, 50 güzel sanatlar doku kaplaması, ON1 Foundations video kursu, bir yıllık SmugMug Portfolio üyeliği (normalde 180 $ değerinde) içeren Photo RAW 2020.1’in ‘Altın Paket’ versiyonu için % 50 indirim sunuyor. ON1’in çevrimiçi mağazasında hem standart hem de ‘Altın Paket’ için indirme bilgilerini ilgili sayfada bulabilirsiniz. Kampanya 31 Mart’ta sona eriyor, bu yüzden bu anlaşmayı yapmak için sadece birkaç gününüz kaldı.

Skylum

aurorahdr
Fotoğraf Yazılım ve Kurslarında İndirimler! #evdekal 6

Skylum şu anda 149 $ karşılığında Luminar 4.2 ve Aurora HDR’yi normal fiyattan 39 $ tasarrufla sunuyor. Kampanyayı görmek için Aurora HDR ürün sayfasını ziyaret edin, “Şimdi Satın Al” ı tıklayın. Çok yüksek bir indirim olduğunu söyleyemeyiz ancak yine de özel bir çalışma.

PPA Ücretsiz Kursları

PPA
Fotoğraf Yazılım ve Kurslarında İndirimler! #evdekal 7

Bununla ilgili bir haberi kısa süre önce paylaşmıştık. İngilizce ile aranız iyiyse hiç durmayın ve kısıtlı bir süre devam edecek olan fotoğraf kursları eğitimlerine kayıt olun. Özel bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Tüm detaylar ve katılım için ilgili yazımızı inceleyin.

Kelby One

kelbyone
Fotoğraf Yazılım ve Kurslarında İndirimler! #evdekal 8

Scott Kelby’nin Kelby One programı, en popüler sınıflarından bazılarına haftalık ücretsiz web seminerleri ve üyelikler de sunuyor. Kelby One web sitesindeki bir açıklamada şöyle yazıyor, ‘Bu kaynakların bu çalışma süresi boyunca evden çalışırken veya güvenlik için kendinizi karantinaya almanıza yardımcı olacağını umuyoruz.’ Bu sayfadan en popüler eğitimlere ulaşabilirsiniz.

Adobe Premiere Pro, Lightroom, Photoshop, ve After Effects Eğitimleri

adobe
Fotoğraf Yazılım ve Kurslarında İndirimler! #evdekal 9

YouTube, tüm dünyadaki içerik oluşturuculardan milyonlarca ücretsiz eğitmene ev sahipliği yapıyor. Justin Odisho, reklam öğelerinin Adobe ürünlerinin nasıl kullanılacağını göstermek için sürekli olarak yüksek kaliteli içerik oluşturdu.

Adobe Premiere Pro, video düzenleme yazılımı söz konusu olduğunda tartışmasız bir endüstri standardıdır. 187 video serisinde Odisho, renk düzeltmesinden efektler oluşturmaya kadar her konuda size yol göstermiş. Lightroom, Photoshop ve After Effects kullanıcıları, ilgili yazılımlarda ustalaşmak için zengin bir video serisine ulaşabilecekler.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu