Kütüphane

Kayıp ya da Bozulan Fotoğraflarınızı Kurtarın!

ProGrade Digital bugün, Recovery Pro’nun tanıtımıyla bellek kartlarının ve okuyucuların ötesinde yazılım dünyasına geçti.

Kayıp, silinmiş ve / veya bozuk fotoğraf ve video dosyalarını kurtaran bir program.

Recovery Pro, JPEG dosyalarının ötesine geçiyor ve Canon, Nikon, Sony, Fuji, Panasonic, DJI, GoPro ve daha fazlası gibi şirketlerin kameralarından gelen çoğu dosya türü (RAW dahil) dahil diğer fotoğraf dosyası türlerini de tanıyor. (örneğin, TIF, CRW, CR2, DNG, NEF, ORF, SRF, PEF, JPEG, BMP, GIF, PNG).

Toplamda, yazılım şu anda SDXC, microSDHC / XC, CompactFlash ve CFast kartlarından 90 farklı türden fotoğraf, video ve ses dosyasını kurtarma yeteneğine sahip.

ProGrade kurucusu ve CEO’su Wes Brewer, “Yeni Recovery Pro yazılımımızı, tüm fotoğraf ve video dosyalarının kurtarma özelliklerini geliştirmek için uğraşların ardından yaklaşık bir yıl sonra sunmaktan mutluluk duyuyoruz” diyor. “Günümüzde profesyonellerin kaybolan görüntüleri ve video dosyalarını kurtarması için çeşitli ücretsiz ve ücretli yazılım uygulamaları var, ancak her birinin çeşitli dosya yapılarının ve yolsuzluk senaryolarının karmaşıklığı nedeniyle sınırları var.

“Yeni Recovery Pro yazılımımızın mevcut en kapsamlı araç olduğuna inanıyoruz ve aksiyon kameraları, dronlar, profesyonel kameralar, DSLR’ler veya en yeni aynasızlar gibi her tür kameradan zarar görmüş dosyaları kurtarmak için mümkün olan en yüksek başarı oranını veriyoruz.”

ProGrade Digital Recovery Pro, hem Windows 10 hem de Mac OS X ile uyumlu ve 12 aylık bir abonelik için 50 dolar karşılığında kullanılabilir. Denemek isterseniz, “deneme sürümü de bulunuyor” bu linkten ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.