fbpx
Haberler

Leica, M Kamera LEGO Setleri Satıyor

Hem Leica hem de LEGO’yu seviyorsanız, bugün şanslı gününüz: Leica Store Miami, kendinize inşa ettiğiniz Leica M kamera LEGO kitlerini satmaya başladı. Elde edilen kreasyonlar Leica’nın saygın telemetre çizgisine benziyor.

Bu Lego Leica M Kamera, fotoğraf meraklısı için harika bir hediye sunuyor, kitler parçalara ayrılıyor ve montaj gerektiriyor.

Leica Store Miami

Monte edildiğinde, LEGO Leica M kameraları ölçüleri 7,6x5x3.2cm ve 57g ağırlığındadır.

Siyah / Gri kamera seti, bir kez oluşturulduktan sonra aşağıdaki gibi görünüyor:

Kahverengi / Gri kamera seti, monte edildiğinde:

Siyah / Gri ve Kahverengi / Gri kitleri Leica Miami Store web sitesinden 45 $ karşılığında ön sipariş verebilirsiniz.

Daha Ucuz Bir Yol: Kendin Yap

Ama bilmeniz gereken bir şey var: Bu gayri resmi kitler inşa talimatları ile gelmiyor. Bunun yerine, Leica “ücretsiz çevrimiçi” olduklarını ve ambalajın müşterileri Chris McVeigh’ın Yapım Kılavuzlarına yönlendirdiğini söylüyor. Bu web sitesinde, gıdadan elektroniğe kadar her tür temiz yapı için ücretsiz PDF kılavuzları bulunmaktadır.

Teknoloji kategorisindeki bölümlerden biri kameralara adanmıştır:

Siyah / Gri ve Kahverengi / Gri kitleri için PDF’leri görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, yeni Leica kitleri şu anda mevcut olan iki yapım kılavuzudur. Her kılavuz, her bir parçanın resmi LEGO Element Kimliği dahil olmak üzere, yapı için ihtiyaç duyacağınız her parçayı da listeler.

Leica’nın işaretli önceden paketlenmiş kitini satın almak istemiyor musunuz? Parçaları doğrudan LEGO’dan sipariş etmek için tüm Eleman Kimliklerini LEGO’nun Pick A Brick servisineden arayabilirsiniz.

McVeigh’in kiti kameranın üst ve arkası için iki adet özel baskılı arama içerir. Kılavuz, bu Eleman Kimliklerini içermez, ancak özel olarak yazdırılmamış arama, Eleman Kimliği 6052200 olarak kullanılabilir.

Eğer bu DIY rotasına giderseniz, biraz tasarrufa ek olarak, Leica Store Miami’nin kitlerini göndermeye başlamadan önce setinizi bile alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize destek olmak için lütfen reklam engelleme yazılımınızı iptal edin.