Teknoloji

Nikon Z7’de Yazılım Güncellemesi Yayınladı

Nikon, Nikon Z7 için bir ürün yazılımı güncellemesi yayınladı. Firmware 1.02 sürümü artık mevcut olduğunu biliyoruz.

Nikon’un amiral gövdesi tam kare aynasız fotoğraf makinesi için, kritik bir problemdi.

Bir ISO seçim problemi ve belirli Raw dosyalarını görüntülerken oluşabilecek zaman zaman meydana gelen bir kilitlenme gibi birkaç düzeltme getiriyor.

Aşağıda Nikon Z7 için firmware sürümü 1.02’de yapılan değişiklikleri bulabilirsiniz:

  • FOTO SHOOTING MENU’de HDR (yüksek dinamik aralık) için seçilen aşağıdaki seçeneklerle çekilen NEF (RAW) resimlerini görüntülerken Capture NX-D veya ViewNX-i’nin çökmesine neden olan bir sorun düzeltildi:
    HDR modu: Açık (seri) veya Açık (tek fotoğraf)
    Tek tek görüntüleri (NEF) kaydet: Açık
  • Kameranın ISO duyarlılığı ayarları için seçilen değeri aşmasına izin veren bir sorun düzeltildi> MOVIE SHOOTING MENÜSÜ’nde, ISO 200 ila 20.000 arasındaysa ve MOVIE SHOOTING MENU> Elektronik VR için Açık seçiliyken maksimum hassasiyet.
  • Bazı yardım ekranları güncellendi.
  • Şu anda bir Nikon Z7 kamerada hangi ürün yazılımı sürümünün yüklü olduğunu görmek için, kamerayı açınız, ‘Menü’ düğmesine basınız. Daha sonra ‘Kurulum Menüsü’ altındaki ‘Firmware Sürümü’ne gidin.

Fotoğraf makinesinin bir güncellemeye ihtiyacı varsa, Nikon, Nikon Z7 ürün yazılımı sayfasında kapsamlı bir kılavuz ve beraberindeki indirme linklerini bulabilirsiniz.

Nikon, ürün yazılımı güncelleme işlemini açıklayan ayrıntılı bir PDF dosyasınını da okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.