İncelemeler

Nikon Zf vs Panasonic Lumix DC-S5 II: 2000 dolarlık tam çerçeveli makinelerin karşılaştırılması

Panasonic Lumix DC S5II front

Giriş

Panasonic S5 II ve Nikon Zf, meraklı fotoğrafçı pazarıyla etkileşime geçmek için oldukça farklı girişimler

Panasonic Lumix DC-S5 II ve Nikon Zf çok farklı kameralara benziyorlar ancak şu anda ilgili üreticilerinin pazarın yaklaşık 2000 $’lık bölümünde meraklı fotoğrafçılara yönelik ana teklifini temsil ediyorlar.

Sony ve Canon, rakip modellerini 2500 $’a kadar dürttüler ve karşılaştırıldığında Panasonic ve Nikon’un fiyatı oldukça yüksek görünüyor. Dışarıdan oldukça farklı görünseler de, iki kameranın her ikisi de aynı 24MP BSI CMOS sensörünü temel alıyor ve pek çok ortak özellik sunuyor.

Her kameranın neler sunduğuna bir göz atacağız, göreceli olarak güçlü ve zayıf yönlerini tartışacağız ve hangisinin (varsa) sizin için doğru olabileceğini anlamanıza yardımcı olacağımızı umuyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8Sonraki sayfa

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.