İncelemeler

Sony a7C II vs a7CR, bunlar nelerdir ve nasıl karşılaştırılır?

Sony’nin kompakt tam çerçeve ikizleri a7C II ve a7CR şirketin ürün yelpazesini değiştiriyor. Nereye uyuyorlar, neler ekliyorlar ve hangisi sizin için uygun olabilir?


Sony a7C II vs a7CR

Sony a7C II vs a7CR, bunlar nelerdir ve nasıl karşılaştırılır?

Sony’nin kompakt ikizleriyle tanışın

Sony, sadece kompakt a7C tam çerçeve aynasız fotoğraf makinesini değiştirmekle kalmayıp, aynı zamanda daha yüksek çözünürlüklü bir kardeş modeli de tanıtmak için biraz beklenmedik bir karar verdi.

Bu nispeten kompakt 33MP ve 61MP modeller, mevcut a7 IV‘ün her iki yanında yer alır, ancak her ikisi de, başlangıçta model yelpazesinin daha yukarılarında gördüğümüz, daha iyi nesne tanıma ve AF performansı vaat eden ve bir seri getiren özel ‘Yapay Zeka İşleme Ünitesi’ ortak işlemcisine sahiptir. o kamerada bulunmayan özelliklerden.

Peki bu Sony’nin serisini nerede bırakıyor? Her iki kameraya, sunduklarına, birbirleriyle nasıl karşılaştırıldıklarına ve daha geniş ürün yelpazesine bakıyoruz. E adaptörlü bir kamera satın almayı düşünüyorsanız, sizin için bazı şeyleri anlamlandırmayı umuyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.