Haberler

Photokina, Canon, Panasonic ve Sony’nin 2020 Fuarında Olacağını Doğruladı!

Photokina, Canon, Panasonic ve Sony’nin Japonya’daki 2020 fuarına katılacağını doğrulayan bir basın açıklaması paylaştı.

“Photokina 2020: Görüntülemenin Anavatanına Bir Ziyaret” başlıklı basın açıklaması, Photokina’nın Leica, Nikon ve Olympus’un fuarda yer almayacağını onaylamasından üç ay sonra geldi.

Basın bülteninin yayınlanması Tokyo gezisini takiben Köln Belediyesi, Koelnmesse (Photokina’dan sorumlu ticaret fuarı organizatörü) ve fotoğraf endüstrisi birliğinin (PIV) delegasyonu Canon yöneticileri ve diğer elçilerle bir araya geldi. Japonya’dan ‘üst düzey şirket temsilcileri’.

Basın açıklaması Koelnmesse Başkan ve İcra Kurulu Başkanı Gerald Böse ve fotoğraf endüstrisi dernek başkanı (PIV) Kai Hillebrandt’ın ifadeleriyle tamamlandı.

Leica bağlamında bakıldığında, Nikon ve Olympus sadece üç ay önce ayrılıyorlar, basın açıklaması ve açıklamaları en azından Photokina yanılsamasını eskisinden farklı olmayan, daha iyi değilse de yanıltmak için karşılıklı bir anlaşma gibi görünüyor. Yani desteklemek mi gerekiyor yoksa nedenleri başka mı? Bakalım zaman ne gösterecek…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.