Haberler

Planlanan kazanan seçimi ertelendi

İstanbul Fotoğraf Ödülleri 2020 (Istanbul Photo Awards) jürisi dünya genelindeki koronavirüs vakalarındaki artış nedeniyle ertelendi.

Türkiye’nin en önemli haber kaynağı olan Anadolu Ajansı’nın sponsorluğunu yaptığı İstanbul Fotoğraf Ödülleri 2020, dünya çapındaki koronavirüs vakalarındaki artış nedeniyle jüri oturumunu Salı günü erteledi.

Yarışmanın 6. baskısı tüm dünyadan fotoğrafçıların ilgisini çekti ve jüri üyelerinin kazananları seçmek üzere Mart ayında Türkiye’ye gelmesi planlandı.

Planlanan kazanan seçimi ertelendi
Planlanan kazanan seçimi ertelendi 3

Bununla birlikte, oturum, küresel olarak 7.000’den fazla yaşamı tehdit eden virüsü köklendirme önlemlerinin bir parçası olarak süresiz olarak ertelendi.

Salgın 150’den fazla ülke veya bölgede 183.500’den fazla kişiye bulaştı ve hükümetleri büyük olayları ve toplantıları ertelemeye veya iptal etmeye zorladı.

Böylece kazananlar önümüzdeki aylarda yapılacak bir jüri oturumunun ardından ilan edilecek.

*Yazar: Ali Murat Alhas

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.