Uluslararası Yarışmalarda Ödül Almış Fotoğraflar

Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri Ulusal Ödül Kazananları 2023

Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023 için Ulusal Ödül kazananları, kendi ülkelerinin şampiyonlarını taçlandıran 55 fotoğrafçı ile açıklandı.

Ödüller, bu yıl Avrupa’daki Balkan ve Baltık ülkelerine odaklanan dört yeni bölgesel ödülle dünyanın dört bir yanından gelen fotoğraf yeteneklerini sergilemekle ilgili.

200’den fazla ülke ve bölgeden 415.000’in üzerinde görüntü Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023’e sunuldu ve 200.000’in üzerinde görüntü Ulusal Ödül kazananının seçildiği Açık yarışmaya katıldı.

Kazananların tümü Sony kamera ekipmanı alacak ve Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri sergisinde ve kitabında sergilenecek.

Yarışma hakkında daha fazla bilgi ve diğer ödüllü fotoğraflar için World Photo web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.