Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Sony Fotoğraf Yarışması 2020

Sony Fotoğraf Yarışması 2020 ! Sony World Photography Awards için son katılım tarihi 14 Ocak 2020’dir.

Dünya Fotoğraf Örgütü tarafından düzenlenen profesyonel yarışmada yer alacak tüm çalışmalar, dünyanın en seçkin çalışmalarını ödüllendirerek sergilenmeyi bekliyor.

Jüriler, teknik açıdan mükemmel, heyecan verici ve çağdaş fotoğrafçılığın yapabilecekleri üzerine yeni bir bakış açısı sunan seri arıyorlar. Aksi görülmeyen işleri ortaya çıkarmak ve dünya çapındaki izleyicilerle paylaşmak istiyorlar.

Yeni fotoğrafçılar için ödüller yayıncılık fırsatlarına, galeri temsilciliğine ve dünya çapındaki sergilere kapı açabilir. Lokal sanatçılar için ödüller, kişisel projeleri paylaşmak ve ortama olan tutkunuzla tanınır olmak için küresel bir platform sunar.

Sony Fotoğraf Yarışması 2020 için sanatçılar, aşağıdaki kategorilere birden fazla eser dizisi girebilir: Mimari, Yaratıcı, Keşif, Belgesel, Çevre, Peyzaj, Doğal Dünya ve Vahşi Yaşam, Portre, Natürmort ve Spor.

sony fotograf yarismasi

Ödüller:

– Yılın Fotoğrafçısı, Somerset House, Londra’daki Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri Sergisi’ne dahil olan ve bir dizi Sony dijital görüntüleme ekipmanı olan 25.000 ABD Doları (USD)

– On kategoride kazanan, Londra’daki Somerset törenine, bir dizi Sony dijital görüntüleme ekipmanına, Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri kitabında yayınlanmasına, Londra’daki Somerset House’deki Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri Sergisine dahil olan uçuşlara ve konaklamalara katılacak

– 1., 2. ve 3. sırayı kazananlara Ödül töreni bileti, Sony World Photography Ödülleri kitabında yayınlanma, Londra’daki Somerset House Sony World Photography Ödülleri Sergisi’ne katılım

– Kısa listeli fotoğrafçılar – Londra, Somerset House’daki Sony World Photography Awards Sergisinde dijital ekranlarda gösterilen eserlerde yer alacak.

Sony Fotoğraf Yarışması 2020 için başvuru ve ilgili detaylara bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.