Haberler

The Limited Edition Daniel Craig x Greg Williams Leica Q2

Leica, Q2 kameranın sınırlı sayıda özel bir varyantını duyurdu: Daniel Craig x Greg Williams Limited Edition. Görünüşe göre kamera, aktör ve ünlü fotoğrafçı ile yakın işbirliği içinde oluşturulmuş ve temel Q2 aynı olsa da, stil benzersizdir.

Daniel Craig, son zamanlarda James Bond, 007 rolüyle tanınan ödüllü bir aktördür. Greg Williams, Craig’in en tanınmış rollerinden bazılarının resmedildiği fotoğraflar da dahil olmak üzere ikonik Hollywood anlarını yakalamasıyla tanınan Britanya’nın en tanınmış fotoğrafçılarından biridir. Sahne arkası kitapları ve özel çekimler ile daha popüler Daniel Craig film afişlerinin çoğunu yarattı. Kariyerine Vogue Italia, GQ, Vanity Fair ve Esquire için editoryal çalışmalara geçmeden önce bir savaş fotoğrafçısı olarak başladı.

Williams, şu anda İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi’nin resmi fotoğrafçısıdır ve Hollywood için yaptığı çalışmalara ek olarak, biri Omega Saatler için de dahil olmak üzere reklam kampanyaları çekmiştir.

The Limited Edition Daniel Craig x Greg Williams Leica Q2

Tipik Leica tarzında, Q2 bu versiyonda teknik olarak değişmeden kalır ve tasarım şirket tarafından “özel ve zarif” olarak tanımlanır. Kamera ve lens üzerindeki tüm gravürler altın boya ile kaplanırken gövde, “zarif elmas desen” ile tasarlanmış kabartmalı deri ile sade siyah kakma olduğundan, baştan aşağı siyah ve altın özelliklere sahiptir.

The Limited Edition Daniel Craig x Greg Williams Leica Q2
DCGW back LoRes CMYK 800x407 1

The Limited Edition Daniel Craig x Greg Williams Leica Q2 ayrıca bir Leica ilki içerir: isim ve ardışık seri numarası kamera ekranının cam kapağının altına lazerle kazınmıştır. İkonik Leica kırmızı nokta logosu, özellikle ayırt edici olan şirket için bir başka ilk olan siyah nokta ve altın harflerle değiştirildi.

DCGW strap LoRes sRGB 800x391 1

Bu sınırlı sayıda fotoğraf makinesi, Leica’nın “en kaliteli, bitkisel boyalı Nappa deri” olarak tanımladığı ve Leica logosu kabartmalı bir taşıyıcı kayışla birlikte gelir. Her kamera ayrıca altın harfli ve siyah ipek astarlı özel olarak tasarlanmış menteşeli kapaklı sunum kutusu ile birlikte gelir.

The Limited Edition Daniel Craig x Greg Williams Leica Q2, 750 adetle sınırlıdır ve bugünden itibaren Leica Mağazalarında ve uluslararası bayilerde 6,995$ ‘a alınabilir.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu