metrika
The Tokyo International Foto Awards 2019

The Tokyo International Foto Awards 2019

The Tokyo International Foto Awards, dünyanın dört bir yanından kazanan fotoğrafçılarını onurlandırdı, işte 2019 yılının kazanan fotoğrafları ve fotoğrafçıları…

2019 Kazananlar

Yılın Keşfi
“Flying High”
Dr. Fouzieh Melanie Alamir, Almanya

Yılın Fotoğrafçısı
“The Damned of The Earth”
Julien De Wilde, Belçika

Profesyonel


Reklam

“Balenciaga Summer 2019 Campaign”
Robert Yager, Amerika
1.lik

“Daydream”
Max Chuang , Tayvan
2.lik

Mimari

“Building Constructs”
Tom Leighton, İngiltere
1.lik

“Shades of Repetition”
Kuo-chiao Lin, Tayvan
2.lik

Kitap

“Silent Kingdom, A World Beneath The Waves.”
Christian Vizl, Meksika
1.lik

“The Way of The Japanese Bath 3Rd Edition”
Mark Edward Harris, Amerika
2.lik

Etkinlikler

“Submerged Field – Underwater Rugby”
Camilo Diaz, Kolombiya
1.lik

“Mud People Festival”
Jophel Botero Ybiosa, Filipinler
2.lik

Güzel Sanatlar

“Life In Layers”
Stephen Spartana, Amerika
1.lik

“Who Stole My Head”
Hardijanto Budiman, Endonezya
2.lik

Doğa

“Story of Tree Family”
Sukeun Kim, Kore
1.lik

“Eyes Are The Window to The Soul”
Mark Edward Harris, Amerika
2.lik

İnsan

“The Damned of The Earth”
Julien De Wilde, Belçika
1.lik

“Unknown Garden”
Saene Esmee Heidenrijk, Hollanda
2.lik

Portfolyo

“The Light Within”
Tom Jacobi, Almanya
1.lik

“Nebulous”
Tyler Grace, Avusturalya
2.lik

Bilim

“Magnetic Radiation”
Seb Janiak, Fransa
1.lik

“Glacier Threads”
Daniela Brugger, İtalya
2.lik

Amatör / Öğrenci


Reklam

“Strawberry and Peach Dessert”
Leka Huie, Hong Kong
1.lik

“In The Heart of Music”
Michele Dolci, İtalya
2.lik

Mimari

“Flow #2”
Lawrence Cheung, Hong Kong
1.lik

“National Taichung Theater”
William Shum, Hong Kong
2.lik

Kitap

“Vietnamese We – Beyond Divides”
Huy Trang Bùi, Fransa
1.lik

“Photography. Poetry”
Chin-fa Tzeng, Tayvan
2.lik

Editoryal

“Flying High”
Dr. Fouzieh Melanie Alamir, Almanya
1.lik

“Millennials On The Move”
Sonia Costa, İtalya
2.lik

Etkinlikler

“Labor Day”
Kevin Vast, Amerika
1.lik

“Faces of Youth, Passion, Protest, and Hope.”
Alexander Newman, Amerika
2.lik

Güzel Sanatlar

“The Truths”
Zhou, Peng, Amerika
1.lik

“Plant Mischief”
Makiko Kitagawa, Japonya
2.lik

Doğa

“Fly Around”
Satoshi Kawashima, Japonya
1.lik

“Who’S The Queen Here?”
Tatiana Polyakova, Rusya
2.lik

İnsan

“The Girl”
Ta Hsiao Kuo, Tayvan
1.lik

“Scarlet Crusade”
Aitor Del Arco, İspanya
2.lik

Portfolyo

“Beyond Recognition”
C E Morse, Amerika
1.lik

“Noia”
Selina Bressan, İtalya
2.lik

Bilim

“Wonder Room: Homo Artificialis”
Cara Louwman, Hollanda
1.lik

“A Dynamic Universe”
Nick Prince, Amerika
2.lik


TIFA 2019‘da diğer dereceye giren fotoğraflar ve tam liste için yarışmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgiyi paylaş!
© Sanal Sergi