Uluslararası Yarışmalarda Ödül Almış Fotoğraflar

Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2021

8×10 inç film kamerasıyla çekim yapan İngiliz bir fotoğrafçı, Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri’nde 25.000 $ ‘lık birincilik ödülünü kazandı. Craig Easton, farklı nüfusa sahip yerlerin medyada temsil edildiği basit yolu sorgulayan bir dizi resimle yarışmanın profesyonel bölümünü kazandı.

Siyah beyaz dizide, Blackburn’un eteklerinde Top Bank adlı bir bölgeden çok sayıda insanı ve bu bölgenin görüşlerini gösteriyor. Birleşik Krallık’ta Lancashire ve tüm Blackburn kasabasının temsil edilme şeklinin kontrolünü geri almayı amaçlayan Kick Down The Barriers projesine Easton’ın katkısının bir parçasını oluşturuyor.

Easton’ın ödülü 25.000 $ nakit ve “Sony’nin bir dizi dijital görüntüleme ekipmanını” içeriyor. Açık kategorinin ve Gençlik ve Öğrenci ödüllerinin galibi ile birlikte on profesyonel kategorinin her birinde birincilik kazanan üç kişinin her biri de açıklandı. Her kategorinin kazananları Sony kamera ekipmanı kazanır ve 2. ve 3. olan Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri kitabında yayınlanır.

Daha fazla bilgi almak ve tüm kazananları ve ikincileri görmek için Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri web sitesini ziyaret edin.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.