Haberler

2023’te piyasaya sürülen kameralar

2023te piyasaya surulen kameralar 1

Kameralardaki yılımız

Büyük üreticiler 2023’te bir önceki yıla göre üç artışla 21 yeni kamera piyasaya sürdü. Belki de bu, pandemi sırasında imalatta ve çiplerde gördüğümüz yavaşlamanın sona erebileceğinin erken bir göstergesi olabilir.

Geçen yıl piyasaya sürülen tüm önemli kameraların bir listesini derledik. Gelecek yıllarda favori olmayı beklediğimiz bazı yeni kameraların yanı sıra bazı kafa karıştırıcılar da kesinlikle var. Üreticilere göre ayırdığımızda, bazıları kesinlikle diğerlerinden daha meşguldü.

Bunların 2024 için ne anlama geldiği tamamen spekülasyondan ibaret: Yeni çıkanların artması eğilimi devam edecek mi? 2023’te sessiz kalanlar bu yıl daha da yükselecek mi? Yeni bir lider ortaya çıkacak mı? Zaman gösterecek.

Kısa bir not: Bu listenin her şeyi kapsayan bir özet olması amaçlanmamıştır. Örneğin, bu özette anlık kameraları, aksiyon kameralarını, akıllı telefonları veya Ray-Ban Meta Akıllı Gözlükler gibi aykırı değerleri bulamazsınız. Ayrıca Sony a9 III‘ü de bu listede göremezsiniz çünkü yalnızca 2023’te duyurulmuştur ve piyasaya sürülmemiştir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9Sonraki sayfa

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023 Rafael Fuchs : Project X

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.